dzien nauczyciela

W tym ważnym dla całej szkolnej społeczności Dniu Edukacji Narodowej chcieliśmy skierować do Was, nasi Drodzy Nauczyciele, słowa będące wyrazem wdzięczności za trud podejmowany każdego dnia i wskazywanie nam, młodym ludziom właściwej drogi życiowej. Życzymy Wam dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych i optymizmu, którego będziemy się od Was uczyć.

Doceniamy Wasze światłe rady, troskę jaką nas obdarzacie i to, że pragniecie abyśmy się stali wartościowymi ludźmi. Dziękujemy za wyzwalanie pragnień, za te wspólnie przebyte drogi, za mądrość, serce i oddanie. Chcielibyśmy, aby ziarenka wiedzy nam podarowane, zakiełkowały i wydały owoc, który stanie się prawdziwym bogactwem, nie tylko dla nas samych, ale i dla innych. Mamy nadzieję, że te wyjątkowe chwile spędzone z Wami w murach naszej szkoły, jak i poza nią pozostaną w naszej pamięci na długo.

Wiemy, że słowami nie możemy wyrazić wdzięczności bo słowa są ubogie, choć pełne szczerości.

Składamy więc na ręce Pana Dyrektora te skromne kwiaty wraz z życzeniami – spokoju, uśmiechu i miłości, pozytywnych wrażeń i prawdziwej serdeczności.