wygraj enke

Regulamin konkursu adresowanego do uczniów

Zespołu Szkół Zawodowych nr 1

1. Organizatorem Konkursu jest nauczyciel języka angielskiego p. Sylwia Łęczycka-Ozimek
2. Konkurs rozpoczyna się 15 listopada 2016r i kończy się 28 listopada 2016r.
3. Warunkiem udziału w konkursie jest:
• wzięcie udziału w wydarzaniu założonym na fanpage'u FB szkoły – WYGRAJ ‘ENKĘ’ Z JĘZYKA OBCEGO ‘
• wykonanie zdjęcia selfie wraz z symbolem kulturowym Wielkiej Brytanii, Rosji, Niemiec lub Francji (do wyboru)
• dodanie zdjęcia na profil wydarzenia WYGRAJ ‘ENKĘ’ Z JĘZYKA OBCEGO, jako komentarz w dyskusji, do dnia 28 listopada 2016 r.
4. Każdy uczeń może wysłać tylko jedno selfie z jednym symbolem kulturowym wybranego kraju.
5. Zdjęcia dodane przez uczniów, którzy nie "wzięli udziału" w wyżej wymienionym wydarzeniu, nie będą oceniane.
6. Jury, w skład którego wchodzą nauczyciele języków obcych ZSZ nr 1, wybierze jednego zwycięzcę konkursu.
7. Drugi zwycięzca konkursu zostanie wytypowany w wyniku głosowania internautów. Selfie, które otrzyma największą ilość polubień, zostanie nagrodzone.
8. Nagrodą jest ‘enka’ z języka obcego, którego symbol zostanie przedstawiony na zdjęciu.
9. Decyzje Jury Konkursowego są nieodwołalne.
10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1 grudnia podczas obchodów Dnia Języków Obcych.