skkNasza szkoła uczestniczy w bieżącym roku szkolnym w projekcie „SZKOŁA KLUCZOWYCH KOMPETENCJI. Program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski Wschodniej". Program realizowany jest przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie jako Lidera Projektu. W ramach projektu zrealizowane zostaną programy autorskie uwzględniające kształtowanie kompetencji kluczowych w zakresie nauczania przedmiotów:

• matematyczno -przyrodniczych przez Panią Elżbietę Zalech w klasie 1 Tb,
  • technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) przez Pana Krzysztofa Doroszuka w klasie 1Ta,
  • języków obcych przez Panią Iwonę Kalenik w klasie 1Ti,
  • przedsiębiorczości przez Panią Małgorzatę Żbikowską w klasie 1 Th.

W ramach projektu w celu doskonalenia nabytych kompetencji i umiejętności uczniowie będą mogli uczestniczyć w kołach naukowych, przedsiębiorstwie symulacyjnym, wakacyjnych obozach naukowych, studium kompetentnych liderów.
Więcej informacji: http://www.kluczowe-kompetencje.pl/