foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Filtr
 • terminarzDla wszystkich zainteresowanych publikujemy szczegółowy terminarz egzaminów maturalnych. Jest on dostępny w menu "Matura" - odnosnik "Terminarz ZSZ nr 1". Dodatkowo terminy egzaminów zostały naniesione do kalendarza oraz "przypominajki". Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem.
 • Uwaga uczniowie, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych!
  Oto zakres materiału, z którego należy się przygotować.
  Termin konkursu zostanie podany wkrótce.

  Pobierz zakres materiału
 • flaga_angielska

   

  WKRÓTCE ODBĘDZIE SIĘ II EDYCJA

  KONKURSU WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

  SKIEROWANEGO DO WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

 • OGŁOSZENIE!

  Zajęcia dodatkowe przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe "Urządzanie i pielęgnacja obiektów architektury krajobrazu" odbędą się w każdy poniedziałek o godz. 1055 od 23.05.2011r.

  Marta Osiej

 • z urządzania i pielęgnacji terenów zielonych
  odbędą się w środę 02.06.2010
  o godzinie 11.45

  Marta Osiej
 • dzien_otwarty1
 • Z przyjemnością zawiadamiamy, że Internat Zespołu Szkół zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej doczekał się strony internetowej. Oprócz standartowych informacji jak: kadra pedagogiczna, baza lokalowa, kontakt, dostępna jest galeria zdjęć zawierająca obszerne fotorelacje z odbywających się w placówce uroczystości i imprez kulturalnych. Dziewczętom pragnącym zamieszkać w internacie dana jest możliwość pobrania podstawowych dokumentów kwalifikacyjnych: kwestionariusza w sprawie przyznania miejsca oraz podania o przyjęcie.

  Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Internatu
  dostępnej pod adresem
  www.zsz1.edu.pl/internat
 • Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Młodzież
  Publicznego Gimnazjum nr 1 w Białej Podlaskiej

  przy ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36
  zapraszają

  uczniów klas szóstych wraz z Rodzicami
  na spotkanie
  na temat przyszłych klas pierwszych gimnazjum
  w dniu 18 marca 2010 r. o godz. 16.00
  do auli naszej szkoły
 • Uwaga !!!
  Od poniedziałaku 31 stycznia 2011 nastąpi zmiana planu lekcji.
  Nowa wersja planu dostępna jest w zakładce Plan Lekcji
 • olimpiada_internet
  18 stycznia odbędzie się szkolny etap olimpiady w którym zostaną wyłonione drużyny reprezentujące szkołę w dalszym etapie. Szczegółowych informacji udziela pan Tomasz Dawidiuk.
 • ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W WYPRAWIE ROWEROWEJ JANÓW PODLASKI 2009.

  CELEM WYCIECZKI JEST:
  1. INTEGRACJA Z PRZYRODĄ.
  2. ODERWANIE SIĘ OD CODZIENNOŚCI.
  3. WYSIŁEK FIZYCZNY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU.

  WYCIECZKA ORGANIZOWANA JEST W  PONIEDZIAŁEK 05.10.2009 R

  ZAPISY NA WYCIECZKĘ U PANA   MICHAŁA ALEKSANDROWICZA - NAUCZYCIELA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  kolarze

 • Informujemy, że nastapiła zmiana numerów telefonów do Warsztatów Szkolnych. Nowe numery to:
  (0- 83) 342-68-13
  (0- 83) 342-68-14
 • ptgPaństwowa Wyższa Szkoła
  im. Papieża Jana Pawła II
  w Białej Podlaskiej
  i
  Lubelski Oddział Polskiego Towarzystwa Geograficznego
  zapraszają do udziału
  w
  Geograficznym Konkursie Wiedzy o Regionie
  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
 • skkNasza szkoła uczestniczy w bieżącym roku szkolnym w projekcie „SZKOŁA KLUCZOWYCH KOMPETENCJI. Program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski Wschodniej". Program realizowany jest przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie jako Lidera Projektu.

 • astronomiaWszystkich pasjonatów astronomii i nie tylko

  zapraszamy na spotkanie informacyjne

  w czwartek 17 września

  w sali 110 godzina 1530


  Do wspólnych obserwacji nieba wykorzystamy:

  • teleskop Maksutowa-Cassegraina 127mm (planetarny wymiatacz)
  • teleskop refraktor 120/600

   

 • 02 grudnia 2010 r. odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości.
  Do olimpiady przystąpiło dziewięciu uczniów.
  Uczniowie z trzema najlepszymi wynikami będą reprezentować szkołę w eliminacjach okręgowych .
 • Opublikowany został plan lekcji
  na rok szkolny 2009/2010.
  Zapraszamy do zapoznania się!
 • Informujemy, że inauguracja roku szkolnego 2009/2010 odbedzie się na auli szkolnej
  1 września o godz. 900.Serdecznie zapraszamy!

  witajszkolo


 • Dnia 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/9. W tym dniu pożegnaliśmy także uczniów trzecich klas gimnazjum. Przemówienie pani dyrektor Marty Borys, nagrody dla najlepszych uczniów, kwiaty i życzenia udanych wakacji to najważniejsze elementy dzisiejszej uroczystości. Wakacyjne piosenki nastroiły wszystkich radośnie i w bardzo dobrych humorach opuszczaliśmy mury naszej szkoły.

  Żegnaj szkoło, do września! Witajcie wakacje !

 • dsc_0002We środę 22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011. Pożegnaliśmy absolwentów naszego gimnazjum, rozstaliśmy się z kolegami na okres wakacji. Było przemówienie Pani dyrektor, życzenia, kwiaty i spotkania z wychowawcami. Teraz będziemy odpoczywać, by we wrześniu z nowym zapałem powrócić do nauki. Miłych wakacji!

  Galeria zdjęć

 • 1_Dane_statystyczne_Uczniowie klasy 3Tb w ramach lekcji matematyki pracowali metodą projektu w dniach od 4 kwietnia do 18 maja 2011r. Hasłem przewodnim projektu było: „Zbieranie i opracowywanie danych statystycznych". W obrębie zagadnienia uczniowie podzielili się na pięć grup i sami wybrali tematy szczegółowe.

 • s5000224 aW dniach 3-4 czerwca w Pyrzycach koło Szczecina (woj. zachodniopomorskie) odbył się centralny etap Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Nasza uczennica Monika Stachyra z klasy 3Tc brała udział w olimpiadzie w bloku żywienie człowieka i gospodarstwo domowe. Egzamin składał się z 3 części: pisemnej, praktycznej i ustnej

  Galeria zdjęć

 • p1010015Dzisiaj rozstaliśmy sie z naszą szkołą na ponad 2 miesiące i powitaliśmy upragnione wakacje. Z radością żegnaliśmy się z kolegami , wychowawcami i innymi nauczycielami.
  Teraz będziemy żyć zupełnie inaczej, robić to, na co nie było czasu w roku szkolnym. Odpoczniemy, by we wrześniu z nowym zapałem przystąpić do nauki. A dziś - żegnaj szkoło , witaj słońce!

  Galeria zdjęć

 • p1010005W dniu 10 czerwca 2011r. została przeprowadzona debata lokalna z udziałem zaproszonych gości i młodzieży na temat „Dialog, kompromis, partycypacja społeczna – szanse na rozwój naszego miasta". Celem spotkania było ustalenie czy możliwe jest zbudowanie w naszym mieście dwupoziomowego parkingu.

  Galeria zdjęć

 • logoowiurDnia 15 kwietnia 2011r.odbyły się eliminacje okręgowe Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.Nasi uczniowie: Monika Stachyra (3 Tc), Jadwiga Prokopiuk (3 Tc) , Fabian Owczarek (4 Tk), Łukasz Gawryluk (4 Tk) reprezentowali szkołę w 2 blokach tematycznych: żywienie człowieka i gospodarstwo domowe oraz architektura krajobrazu.
 • dscf1588Maturzyści doczekali się wreszcie upragnionej matury. 4, 5 i 6 maja nasi absolwenci zmagali się z pisemnymi egzaminami. W tych dniach wykazali się wiedzą z zakresu literatury, matematyki i umiejętnością posługiwania się językiem angielskim. Przez cały maj będą zdawać ustne egzaminy z języka polskiego i innych języków obcych. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia!

  Galeria zdjęć

 • p1010008W dniach 21-23 czerwca uczniowie naszej szkoły zmagali się z kolejnym egzaminem, tym razem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

  Galeria zdjęć

 • dscf152229 kwietnia bardzo uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich liceum i czwartych technikum. Ciepłe słowa pani dyrektor, życzenia sukcesów na maturze, kwiaty i łzy wzruszenia mówiły o wszystkim. Trudno się żegna szkołę, w której przeżyło się tyle czasu i wiąże się z nią tyle wspomnień.

  Galeria zdjęć

 • dscf1437Dnia 16 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Gościliśmy wielu uczniów i rodziców z gimnazjów bialskich i z okolicy. Nasza młodzież przedstawiła najważniejsze informacje o szkole i zaprezentowała ofertę edukacyjną.

  Galeria zdjęć

 • dscf3999Dnia 15.04.2011 r. w ZSZ NR 1 w BIAŁEJ PODLASKIEJ odbyły się -"V mistrzostwa Szkół Średnich W Wyciskaniu Sztangi Leżąc O Puchar Dyrektora ZSZ nr 1"
  Zawody zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego ZSZ nr1 mgr Wiesław Kamecki w ścisłej współpracy z sekcją ciężarów AWF w Białej Podlaskiej kierowaną przez trenera dr Jarosława Sacharuka który udostępnił profesjonalny sprzęt i był jednym z sędziów głównych, oraz Panem Stanisławem Polaczukiem z SZS który ufundował puchary dla zwycięzców niższych kategorii.

  Galeria zdjęć

 • gimnazjalnyW dniach 12, 13 i 14 kwietnia gimnazjaliści w całej Polsce pisali testy gimnazjalne z przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych i z języka obcego. Testy mają za zadanie sprawdzenie wiedzy zdobywanej przez 3 lata. Na wyniki czekamy w napięciu do czerwca
 • dscn7101W dniu 08.06.2010 w siedzibie Polskiego Związku Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów w Warszawie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród laureatom i finalistom III Olimpiady Innowacji Technicznych.

  Galeria zdjęć

 • dzie gastronomiczny 043Dnia 24 marca 2011 r. w naszej szkole odbył się Dzień Przedmiotów Gastronomicznych, który przygotowali uczniowie wraz z nauczycielami przedmiotów gastronomicznych. Tego dnia młodzież klas gastronomicznych uczestniczyła w spotkaniu z Panią Moniką Cedrzyńską, z-cą dyrektora ds. produkcyjnych zakładów drobiarskich w Międzyrzecu Podlaskim

  Galeria zdjęć

 • diagram1Oto wyniki wyborów prezydenckich przeprowadzonych wśród uczniów naszej szkoły 15 czerwca 2010 r.
 • logo_owe_200Uczeń klasy 4 Tb Daniel Kuczewski zakwalifikował się do etapu centralnego olimpiady.
  Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!
 • komisja_wyborczaW ramach akcji „Młodzi głosują" 15 czerwca 2010 r. przeprowadziliśmy sondę uliczną oraz szkolne wybory prezydenckie.
 • dsc03219Dnia 24 marca 2011 roku uczniowie klas 2Ta,2Tb,2Th i 2Ti, biorących udział w projekcie Szkoła Kluczowych Kompetencji, uczestniczyli ponownie w zajęciach z języka angielskiego, przedsiębiorczości, matematyki oraz technologii informacyjnej.

  Galeria zdjęć

 • szkoly_talentowDnia 21 marca pani Dyrektor dr Marta Borys odsłoniła tablicę upamiętniającą nadanie naszej szkole tytułu „SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW".
  Do 23 lutego 2011 roku zostało nadanych 312 tytułów Szkoły Odkrywców Talentów, wśród nich jesteśmy my, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (w województwie lubelskim jest 15 Szkół Odkrywców Talentów).

  Galeria zdjęć

 • konc1W dniach 14-15 marca 2011r. w naszej szkole przeprowadzona została akcja promująca zmodyfikowaną Koncepcję pracy szkoły. Młodzież mogła zapoznać się z misją i wizją szkoły oraz modelem sylwetki naszego absolwenta.
 • p1010443Uczniowie klas: 3Ta Ewa Kukawska i 4Ta Daniel Gołaszewski zakwalifikowali się do etapu finałowego olimpiady. Uzyskany wynik zwalnia uczniów z części pisemnej Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe.
  Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!

  Galeria zdjęć

 • W roku szkolnym 2009/2010 uczniowie klasy 1Ta; Karol Dejneko i Dawid Reszko wzięli udzial w Olimpiadzie Innowacji Technicznych. Pod opieką p. Iwony Maj wykonali pracę o tematyce ekologicznej na temat:"Wpływ hałasu na zdrowie człowieka". Uczniowie zostali finalistami olimpiady.
 • 2009.11.02_olimp_o_zywieniuUczennica klasy 3Tc Monika Stachyra została zakwalifikowana do zawodów 3 stopnia etapu centralnego XV Olimpiady o Żywieniu iŻywności, które odbędą się 25 - 26 marca 2011r. w Szczecinie.
 • wykres_1aI semestr roku szkolnego 2009/2010 mamy za sobą. Sekcja naukowo - informacyjna zrobiła szczegółowe podsumowanie owego semestru. Na poniższych wykresach można zobaczyć, która klasa wypożyczyła najwięcej książek, która ma najwyższą średnią czy też frekwencję. Sprawdzić można również nazwiska najlepszych uczniów w poszczególnych klasach. Życzymy miłej lektury. Smile
  Członkowie sekcji naukowo - informacyjnej
 • projekt_edukacyjnyUczennice klasy 2 gimnazjum:Paulina Stańczuk, Magdalena Kroszko, oraz Jolanta Kępa pod opieką p. I. Maj realizują projekt edukacyjny, którego organizatorem jest wydawnictwo Operon. Uczennice zajmują się tematyką zdrowego odżywiania.
 • 000_7861-resizer-2400x1600q55s4 marca 2011 uczniowie klasy 2Ti i 3Ti uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Warszawy. Podczas pobytu w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki wysłuchali wykładu "Bazy danych- jak je ugryźć" i uczestniczyli w warsztatach ćwiczeniowych prowadzonych przez mgr inż. Andrzeja Ptasznika.

  Galeria zdjęć

 • zdjecieWydawnictwo Szkolne PWN we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim oraz fundacją МАПРЯЛ i РУССКИЙ МИР przygotowało dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, uczących się języka rosyjskiego, projekt edukacyjny pt. „Путеводитель по Москве". W konkursie wzięło udział 292 uczniów z całej Polski. Wyróżnionych zostało 10 prac, wśród których znalazła się praca autorstwa Eweliny Kosińskiej - uczennicy ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej, uczęszczającej do klasy 3Tk.
 • geokonsultacje

  "Dialog, kompromis, partycypacja społeczna - edukacja w szkole na rzecz zrównoważonego rozwoju gmin na obszarach chronionych" to tytuł ogólnopolskiego projektu edukacyjnego, który jest realizowany w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej.

  Galeria zdjęć

 • mikolajki_na_wesoloPrezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Dzieci I Młodzieży "Razem Ławtwiej" złożył na ręce Pani Dyrektor podziekowanie za umożliwienie nauczycielom: Agnieszcze Dziewulak, Agnieszce Sęczyk, Bożennie Czyżewskiej - Kasjaniuk, Marioli Kurzyńskiej udziału w "Mikołajkach na Wesoło" wraz z dziećmi ze stowarzyszenia.
 • logo_mlodzi15 czerwca 2010 r. (wtorek) w godz. 9.00 - 13.40. w naszej szkole zostaną przeprowadzone młodzieżowe wybory prezydenckie. Zachęcamy wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w wyborach i zagłosowania na swego kandydata.
 • dyplom_plagiatOrganizator Olimpiady Przedsiębiorczości, Fundacja Promocji i akredytacji kierunków Ekonomicznych oraz serwis Plagiat.pl, przekazał naszej szkole nagrodę specjalną VI edycji Olimpiady Przedsiębiorczości - licencję na Internetowy System Antyplagiatowy.
  Na etapie okręgowym reprezentantem szkoły był uczeń klasy IVTb Daniel Kuczewski.
 • obraz 01521 lutego odbył się w szkole Dzień Humanistyczny zorganizowany przez młodzież pod kierunkiem nauczycieli uczących przedmiotów humanistycznych. W tym dniu odbyło się ciekawe spotkania z poetą bialskim p. Grzegorzem Szupilukiem i p. prof. Henrykiem Mierzwińskim, który mówił o historii miasta w latach 1918-1939.

  Galeria zdjęć

 • 1012 lutego 2011 roku , w sobotę odbył się w naszej szkole bal studniówkowy. Uczestniczyli w nim uczniowie klas maturalnych, dyrekcja szkoły , wychowawcy, nauczyciele i rodzice.

  Galeria zdjęć

 • p1010406W dniach 21-30 kwietnia 2010r. w ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej odbyła się wystawa prac projektowych wykonanych w ramach zajęć dydaktycznych przez tegorocznych absolwentów klasy 4 Tk.

 • academy2crgb_94x89Od listopada 2010 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 został Lokalną Akademią CISCO. Od tego czasu nasi uczniowie mogą uczestniczyć w kursach podstaw technologii informatycznych Cisco IT Essentials. Technologia informacyjna jest pojęciem, które obejmuje relacje między sprzętem, oprogramowaniem, siecią i pomocą techniczną przewidzianą dla użytkowników. IT Essentials: Sprzęt i oprogramowanie komputerów PC obejmuje informacje, które technik musi posiadać, aby móc odnosić sukcesy w dziedzinie IT. Kurs IT Essentials koncentruje się na wiedzy z dwóch sprzętowo-programowych certyfikatów przemysłowych: CompTIA A+ oraz EUCIP
 • wystawki 2010 050Dnia 21 grudnia 2010 roku w naszej szkole została zorganizowana wystawka poświęcona wypiekom bożonarodzeniowym. Wystawka połączona była z degustacją i sprzedażą świątecznych ozdób wykonanych z piernika.

  Galeria zdjęć

 • wybierz_zycie_banerek
  Dnia 3 lutego 20011 roku, w auli szkoły, odbyło się zebranie rodziców i opiekunów uczniów klas pierwszych. Spotkanie miało na celu:
  • powiadomienie rodziców i opiekunów o realizacji w szkole programu „Wybierz Życie - Pierwszy Krok"
  • stworzenie świadomości zagrożenia rakiem szyjki macicy i innych chorób wywoływanych zakażeniem wirusem HPV u młodych ludzi
 • elektrosmieci
  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 przystąpił do III edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego „Drugie życie elektrośmieci" organizowanego przez Europejską Platformę Recyklingu oraz Polską Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.
 • p1010097Maturzyści z naszej szkoły rozpoczęli swój najważniejszy egzamin w życiu. W maju przystąpią do egzaminów pisemnych i ustnych z różnych przedmiotów.

  Galeria zdjęć

 • wystawki 2010 042Dnia 14.12.2010r. została zorganizowana wystawka świąteczna w Publicznym Gimnazjum w Leśnej Podlaskiej, która miała na celu promocję szkoły zwłaszcza klas gastronomicznych.

  Galeria zdjęć

 • wystawki 2010 01809.12.2010 r. w ZSZ nr1 w Białej Podlaskiej odbyła się pierwsza edycja szkolnego konkursu gastronomicznego organizowanego przez nauczycielki przedmiotów gastronomicznych G. Hromiuk, A. Kotiuk i B. Kowaluk. Tematem przewodnim było hasło „Moja potrawa wigilijna". Celem konkursu była promocja uczniów naszej szkoły.

  Galeria zdjęć

 • p101001529 kwietnia uczniowie klasy 1Tc pod kierunkiem pani Agnieszki Struk zaprezentowali program poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aktorzy podkreślili ogromną rolę Konstytucji, która, mimo, że nie weszła w życie otwierała drogę ku dalszym reformom ustrojowym i społecznym.

  Galeria zdjęć

 • image-645Dnia 4 02 2011r. w Muzeum Południowego Podlasia odbyło się wręczenie nagród osobom biorącym udział w konkursie "Moja przygoda w muzeum". Oceniono 252 prace uczniów z Białej Podlaskiej oraz z powiatów bialskiego i radzyńskiego.W grupie szkół średnich nagrodzeni zostali uczniowie z naszej szkoły.

  Galeria zdjęć

 • szkola_z_klasa_2_0
  Przygotowania do debaty szkolnej zostały poczynione na lekcjach technologii informacyjnej. Uczniowie mogli na bieżąco wymieniać swoje opinie i poglądy z nauczycielem na forum klasy bądź też poza szkołą - drogą mailową. Poza tym dyskutowali też we własnym gronie.
  Podczas szkolnej debaty uczniowie poruszyli następujące problemy, które są jednocześnie propozycjami do Kodeksu 2.0
 • p1010121W dniach 17-20 stycznia 2011 r. 10 uczniów z klas 2Ta, 2Tb, 2Th i 2Ti pod opieką pani Iwony Kalenik uczestniczyło w zajęciach wyjazdowych "Przedsiębiorstwo Symulacyjne" w ramach projektu Szkoły Kluczowych Kompetencji.

  Galeria zdjęć

 • dscn3323W dniach 22 października 2010 r. i 12 stycznia 2011 r. klasy 3 Tk i 2 Th uczestniczyły w warsztatach plastycznych w Muzeum Południowego Podlasia. Zajęcia stały się dla uczniów uzupełnieniem wiadomości wyniesionych z lekcji historii oraz dobrą zabawą.

  Galeria zdjęć

 • p1010399W dniach 27, 28, 29 maja gimnazjaliści w całej Polsce pisali testy gimnazjalne z przedmiotow humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych i z języka obcego. Testy mają za zadanie sprawdzenie wiedzy zdobywanej przez 3 lata. Na wyniki czekamy w napięciu do czerwca.

  Galeria zdjęć

 • dscf0699W dniach 07-10.12.2010 miały miejsce obchody Tygodnia Języków Obcych w ZSZ nr 1 zorganizowane przez nauczycieli języków obcych oraz uczniów.

  Galeria zdjęć

 • p101004031 kwietnia bardzo uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich liceum i czwartych technikum. Ciepłe słowa pani dyrektor, życzenia sukcesów na maturze, kwiaty i łzy wzruszenia mówiły o wszystkim.

  Galeria zdjęć

 • p1210694Dnia 16.12.2010r. została zorganizowana wystawka świąteczna w Publicznym Gimnazjum w Ciciborze Dużym . Celem wystawki było przypomnienie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz promocja naszej szkoły, szczególnie klas o profilu gastronomicznym.

  Galeria zdjęć

 • szkola_z_klasa_2_0
  W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu „Szkoła z klasą 2.0", który będzie realizowany w klasach: 1Ti i 2Ti oraz 1Tc, 1Td, 1Tf.
  Program "Szkoła z klasą 2.0" jest częścią akcji "Szkoła z klasą", która jest prowadzona przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Agorę S.A, wydawcę "Gazety Wyborczej". Akcję wspomaga Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności
 • img_40629 grudnia w Państwowej Wyższej Szkole im. Jana Pawła II odbył się konkurs recytatorski pod tytułem: "Obraz Rosji w poezji rosyjskiej". Nasza uczennica z klasy 3Ta Urszula Piasecka pod opieką pani ptofesor Danny Vrubel zajęła 3 miejsce. Gratylujemy!.

 • pb29009729 11 uczniowie klasy 4 Tc uczestniczyli w lekcji technologii gastronomicznej w lokalu Long Play w Białej Podlaskiej. Dzięki życzliwości właściciela lokalu i pracowników młodzież poznała zasady pracy barmana oraz sposoby przygotowania drinków i koktajli.

  Galeria zdjęć

 • p1010225

  W ramach realizacji projektu „Szkoła Kluczowych Kompetencji" dnia 21 kwietnia odbyło się spotkanie rodziców klas pierwszych biorących udział w projekcie z Panią Danutą Sałęgą - psycholog Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

  Galeria zdjęć

 • dscn6886W dniu 15 kwietnia uczniowie klasy 1Ti wzięli udział w wycieczce do Siedlec. Odwiedzili redakcję Katolickiego Radia Podlasie, o którym opowiedziała i po którym oprowadziła pani Laura Bulik.

  Galeria zdjęć

 • dscf0615W dniu 4 grudnia 2010r. w naszej szkole odbyło się szkolenie dotyczące gry edukacyjnej „Przedsiębiorstwo symulacyjne" dla uczniów klas 2 Ta, 2 Tb, 2 Th, 2 Ti biorących udział w projekcie Szkoła Kluczowych Kompetencji.

  Galeria zdjęć

 • 3_wykad_ bank wiatowyW dniach 15-19 listopada 2010 roku realizowany był przez nauczycieli przedmiotów ekonomicznych projekt "Tydzień Przedsiębiorczości w ZSZ nr 1". Hasło przewodnie tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorczości - "Rola pieniądza w gospodarce rynkowej".

  Galeria zdjęć

 • alert_dyplomDnia 17 listopada w Urzędzie Miasta w Białej Podlaskiej nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Pana Prezydenta Andrzeja Czapskiego i przedstawicielek Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej za zaangażowanie w XXII edycję Alertu Ekologiczno - Zdrowotnego w roku szkolnym 2010/2011 i zajęcie II miejsca w etapie wojewódzkim
 • schronisko_azylW dniach 22-23 kwietnia 2010 roku uczniowie należący do Koła Ekologów przeprowadzili w szkole zbiórkę pieniędzy przeznaczonych dla zwierząt w schronisku "Azyl" w Białej Podlaskiej.
 • _dsc0076W dn. 15 listopada uczniowie klasy IV TK uczestniczyli w warsztatach bibliograficznych zorganizowanych przez p. Agnieszkę Gałecką oraz pracowników Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej.

  Galeria zdjęć

 • 8W dniach 25-28 października 2010 roku gościliśmy w naszej szkole Ekaterinę Onufrienok z Rosji oraz Francisa Soglato Abgozo Kani z Togo. Przybyli oni w ramach projektu "EXPRESS YOUR KNOWLEDGE" na zaproszenie pań: Moniki Mieleckiej i Iwony Kalenik, które opiekowały się gośćmi podczas ich całego pobytu.
  Galeria zdjęć
 • wybierz_zycie_baner
  Program edukacyjny „Wybierz życie - pierwszy krok" to wyjątkowa inicjatywa, której patronuje cały szereg partnerskich instytucji działających w obszarze zdrowia i edukacji.
  W roku szkolnym 2010/2011 do udziału w programie zgłoszono ponad 170 tysięcy uczniów. W jego realizację zaangażowało się ponad 1020 nauczycieli z 1000 szkół w Polsce.
  W bieżącym roku szkolnym program realizuje Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej.
 • logo_owiur_efekt_ok22 października 2010r odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych z bloku : „Żywienie człowieka i gospodarstwo domowe" oraz „ Architektura krajobrazu".
 • img_1401

  14 października odbyły się w naszej szkole otrzęsiny uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści ślubowali wierność szkole i posłuszeństwo starszym. Aby tradycji stało się zadość, wzięli oni także udział w zabawach otrzęsinowych, po których zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

  Galeria zdjęć

 • w trakcie lekcji muzealnejDnia 30 września uczniowie klas: III Ti, III Tc oraz IV Tk uczestniczyli w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej przez p. Agnieszkę Gałecką oraz p. Martę Juńczyk. Na zaproszenie Dyrektora Biura Związku Pracodawców Mediów Publicznych, p. Mariana Szołuchy, młodzież gościła w siedzibie TVP SA, zapoznając się ze strukturą oraz sposobem funkcjonowania mediów publicznych w Polsce.

  Galeria zdjęć

 • p101022320.04.2010 r. uczniowie klasy II Lu zaprezentowali program artystyczny związany z 70-tą rocznicą zbrodni katyńskiej. Dla kilku pokoleń Polaków Katyń stał się symbolem zbrodni dokonywanych przez reżim komunistyczny na narodzie polskim oraz przykładem próby fałszowania historii.

  Galeria zdjęć

 • dzien-nauczyciela13 października 2010 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowana przez Oddział Zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej.
 • eli_swieca28 października mieliśmy przyjemność goscić w naszej szkole poetę - ojca Eligiusza Dymowskiego. Spotkaliśmy się w wąskim gronie mlodzieży, by w pracowni polonistycznej wśród jesiennych kwiatów wsłuchiwać się w spokojny i cichy głos poety czytającego swoje wiersze.
 • p1010295Dnia 17 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Gościliśmy wielu uczniów i rodziców z gimnazjów bialskich i z okolicy. W związku z żałobą narodową musieliśmy zmienić przygotowany wczesniej program i usunąć wszystkie elementy rozrywkowe.

  Galeria zdjęć

 • dscf0459W dniu 29 września 2010 uczniowie klas II i III Ti uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Techniki w Warszawie. Celem wycieczki był udział młodzieży w lekcji muzealnej pt.: „Od korby do chipa" przedstawiającej historię maszyn liczących i pierwszych komputerów, rozwój systemów komputerowych oraz ewaluację nośników danych.

  Galeria zdjęć

 • podzielsie_2W dniach 24-25.09.2010r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Doroty Stepiuk-Drewulskiej wieli udział w akcji charytatywnej "Podziel się Posiłkiem - 2010" - zorganizowanej przez Ośrodek "Misericordia" Caritas w Białej Podlaskiej.

 • dscn3124W dniach 27- 28 września młodzież naszej szkoły, która zgłosiła swój udział w konkursie Moje Miasto - Biała Podlaska, uczestniczyła w warsztatach filmowych oraz informacyjnych przygotowanych przez Podlaską Agencję Consultingową RECTUS - WOC we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Biała Podlaska.

  Galeria zdjęć

 • smaki i jabłka 2010 05125 września 2010 r. po raz XIX odbyła się Podlaska Jesień Teatralna i po raz kolejny Osiedlowy Dom Kultury w Białej Podlaskiej zwrócił się z prośbą do nauczycieli przedmiotów zawodowych o przygotowanie pieczonych jabłek.

  Galeria zdjęć

 • p1010286Aby poznać narzędzia badawcze nowoczesnej fizyki nie trzeba jechać aż do Szwajcarii, przekonała się o tym grupa młodzieży z naszej szkoły. W dniu 13.04.2010r. młodzież uczestniczyła w wystawie "Wielki Zderzasz Hadronów - jak to działa?" .

  Galeria zdjęć

 • smaki i jabłka 2010 010W dniu 10 września 2010 r. uczennice Aleksandra Piwoni z klasy IV Tc i Patrycja Szum z klasy III Td uczestniczyły w konkursie „Smaki Lubelszczyzny".
  Mottem konkursu była „Wielokulturowa kuchnia Lubelszczyzny".

  Galeria zdjęć

 • S6300498W ramach realizowanego projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji dziesięciosobowa grupa przyszłych handlowców z klasy I uczestniczyła wraz z nauczycielem przedsiębiorczości Małgorzatą Żbikowską w Wakacyjnym Obozie Naukowym w Poroninie

  Galeria zdjęć

 • P10100121 września pożegnaliśmy wakacje i wróciliśmy znów do szkoły.Powitała nas pani dyrektor Marta Borys, następnie odbyły się spotkania z wychowawcami w klasach.Szczególnie serdecznie witamy w naszej szkole pierwszoklasistów, życzymy im sukcesów w nauce i samych przyjemnych chwil w murach tej szkoły. Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym 2010/1011!

  Galeria zdjęć

 • dscf0196W ramach projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji uczniowie z klasy 1 Ta uczestniczyli w Wakacyjnym Obozie Naukowym pod patronatem Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

  Galeria zdjęć

 • p3090241

  W dniach 6-10.03.2010 r. odbył się w Zakopanem obóz narciarsko - snowboardowy z zajęciami socjoterapeutycznymi.
  W obozie uczestniczyło 40 uczniów z naszej szkoły.

  Galeria zdjęć

 • dsc_0240W dniach 12-18.06.2010 r. odbył się w Zakopanem obóz krajoznawczo - turystyczny z zajęciami socjoterapeutycznymi. W obozie uczestniczyło 22 uczniów z naszej szkoły, którzy zwiedzali Zakopane i poznawali przyrodę i historię Tatrzańskiego Parku Narodowego podczas kilkugodzinnych wycieczek pieszych z przewodnikiem tatrzańskim.

  Galeria zdjęć

 • s5000029W dniu 30 marca 2010 roku w naszej szkole odbyła się wystawka gastronomiczna z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Celem wystawki było przybliżenie uczniom tradycji oraz zaprezentowanie dekoracji i wypieków wielkanocnych wykonanych przez młodzież klas gastronomicznych.

  Galeria zdjęć

 • s5000016Dnia 23 marca 2010 roku młodzież klas gastronomicznych, należąca do Szkolnego Kółka Gastronomicznego, po opieką nauczycielek: Jolanty Gromelskiej, Wiolety Szwaj i Krystyny Tarkowskiej gościła w Ochotniczym Hufcu pracy w Białej Podlaskiej

  Galeria zdjęć

 • turniejUczeń klasy 3 Tb - Daniel Kuczewski zakwalifikował się do etapu finałowego turnieju. Uzyskany wynik zwalnia ucznia z części pisemnej Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!
 • Uczniowie klasy 3 Tb: Sylwia Adamiuk i Łukasz Filipiuk zakwalifikowali się do etapu finałowego olimpiady. Uzyskany wynik zwalnia uczniów z części pisemnej Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!
 • zdjciuszko_812 marca dobiegła końca kampania społeczna pt: „Nietolerancja", która była częścią realizowanego przez naszą szkołę projektu „ Społeczeństwo obywatelskie w obiektywie".

  Galeria zdjęć

 • dialnetmasters
  Dwie drużyny z naszej szkoły zakwalifikowały się do drugiego etapu Olimpiady pokonując ponad 280 innych zespołów z województwa lubelskiego i świętokrzyskiego. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.
 • iv lo0911Dnia 2 marca 2010r ruszyły spotkania organizowane przez uczestników projektu „Społeczeństwo obywatelskie w obiektywie" w ramach kampanii społecznej pt: „Nietolerancja".

  Galeria zdjęć

 • p1010088Dnia 10 lutego obchodziliśmy dzień języków obcych. Uczniowie wraz z nauczycielami języków obcych zabrali nas w fascynującą podróż językową przez Francję, Anglię, Rosję i Niemcy.

  Galeria zdjęć

 • kulig 311 lutego obchodzony jest Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. W związku z tym, w czasie ferii, uczniowie należący do Koła Ekologów wspólnie z z Wojskowym Kołem Łowieckim "Łoś" rozwieźli karmę dla zwierząt w kompleksie leśnym "Grabarka" w okolicach Białej Podlaskiej.

  Galeria zdjęć

 • dscn1299

  „Moja przygoda w Muzeum" to międzynarodowy konkurs plastyczny, w którym wzięła udział młodzież z naszej szkoły. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Muzeum Okręgowe w Toruniu.

  Galeria zdjęć

 • 3 lutego odbył się finał konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych. Pierwsze miejsce zajął uczeń klasy III Tb - Łukasz Filipiuk, drugie miejsce zajął uczeń klasy IV Tf - Łukasz Pawłowicz, a trzecie miejsce zajęła uczennica klasy II Tc - Monika Stachyra. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród w Dniu Języków Obcych.
 • p1010194Dnia 28 stycznia 2010 r uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali swoje prace plastyczne wykonane różnymi technikami: olejną, akwarelą, pastelą, ołówkiem, piórkiem.

  Galeria zdjęć

 • 1023 stycznia 2010 roku , w sobotę odbył się w naszej szkole bal studniówkowy. Uczestniczyli w nim uczniowie klas maturalnych, dyrekcja szkoły , wychowawcy, nauczyciele i rodzice.

  Galeria zdjęć

 • dscn0375Trwają zdjęcia do reportażu „Rozejrzyj się dookoła siebie" który jest częścią projektu „Społeczeństwo obywatelskie w obiektywie" " w ramach Funduszu dla Organizacji
  Pozarządowych komponent „Demokracja i społeczeństwo obywatelskie", realizowanego przez Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła"

  Galeria zdjęć

 • rank2Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych 2010 doceniła wysiłki naszych uczniów i nauczycieli przyznając naszej szkole 146 miejsce w kraju i 8 miejsce w województwie. Tę pozycję zdobyliśmy dzięki 9 finalistom i 1 laureatowi olimpiad, w których braliśmy udział.
 • elektrosmieci3


  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 przystąpił do II edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego „Drugie życie elektrośmieci" organizowanego przez Europejską Platformę Recyklingu oraz Polską Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.
 • img_3933W dniu 10.12.2009 po raz trzeci obchodzony był w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, ustanowiony przez ONZ jako dowód uznania dla wielu milionów wolontariuszy, bezinteresownie pomagającym innym ludziom na całym świecie.

  Galeria zdjęć

 • tn_dscf09582 grudnia 2009 roku w Sali Kolumnowej Kancelarii Premiera odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendium Prezesa rady Ministrów. Stypendyści spotkali się z premierem Donaldem Tuskiem i ministrem edukacji narodowej Katarzyną Hall.

  Galeria zdjęć

 • p1010151Dnia 17 grudnia dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się na uroczystej kolacji wigilijnej. Przy dźwiękach kolęd w cieplej i spokojnej atmosferze łamaliśmy się Opłatkiem, życząc sobie zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń.

  Galeria zdjęć

 • p1010091Dnia 10 grudnia 2009 roku w naszej szkole została zorganizowana wystawka poświęcona wypiekom i potrawom bożonarodzeniowym. Wystawka połączona była z degustacją potraw wigilijnych i sprzedażą świątecznych pierników.

  Galeria zdjęć

 • p101013816 grudnia uczniowie klasy 2 Tc i innych klas przedstawili program artystyczny przypominający o nadchodzących świętach. Tegoroczne Jasełka poruszały problem życia ludzkiego jako daru od Boga.

  Galeria zdjęć

 • img_3364Dnia 09-12-2009 odbyło sie szkolenie z zakresu "pierwsza pomoc w stanach bezpośredniego zagrożenia życia", w którym wzięły udział drugie klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Szkolenie zostało przeprowadzone przez studentów ratownictwa medycznego PWSZ w Białej Podlaskiej.

  Galeria zdjęć

 • pict0005W dniach 04-05 grudnia 2009 roku uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Doroty Stepiuk - Drewulskiej wzięli udział w "Światecznej Zbiórce Żywności" zorganizowanej przez Ośrodek "Misericordia" Caritas w Białej Podlaskiej.

 • 12 XII 2009r padł pierwszy klaps na planie reportażu pt „Rozejrzyj się dookoła siebie" kręconego dla potrzeb kampanii społecznej realizowanej w projekcie „Społeczeństwo obywatelskie w obiektywie" w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych komponent „Demokracja i społeczeństwo obywatelskie" przez Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom „Przyjazna Szkoła"

  Galeria zdjęć

 • 07 grudnia 2009 r. Wolontariuszki Aneta Filipiuk i Klaudia Czapska ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Doroty Stepiuk - Drewulskiej przygotowały i przeprowadziły zabawę mikołajkową w świetlicy socjoterapeutycznej „Perspektywa".

  Galeria zdjęć

 • Dnia 3 grudnia 2009 r odbył się VIII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Francuskiej organizowany przez Ośrodek Francuski Deux-Sèvres przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Białej Podlaskiej.

 • Dnia 27 listopada 2009 roku w Naszej Szkole odbyła się wystawka gastronomiczna pt:" jak zwalczać jesienną chandrę" Celem tej wystawki było wskazanie młodzieży właściwej drogi w przeciwdziałaniu jesiennej apatii, oraz promocja zdrowego stylu życia

  Galeria zdjęć

 • turniejW dniu 4 grudnia został przeprowadzony etap szkolny XV Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich. W bieżącym roku temat wiodący konkursu brzmi „Funkcjonowanie firm handlowych w dobie kryzysu gospodarczego".

 • W dniach 24 - 27 lisopada 2009 r, uczniowie klas maturalnych mieli przyjemność zmagać sie z arkuszami "Próbnej matury z Operonem". Od wtorku do piątku próbowali swych sił kolejno z: j. polskiego, matematyki, języków obcych oraz wybranego przedmiotu dodatkowego

  Galeria zdjęć

 • probna_operonDla wszystkich zainteresowanych publikujemy harmonogram próbnych egzaminów maturalnych z cyklu "Próbna matura z Operonem". Jest on dostępny w menu "Matura" - zakładka "Egzaminy próbne". Dodatkowo terminy egzaminów zostały naniesione do kalendarza oraz "przypominajki". Zachęcamy do zapoznania się.

 • Nadszedł czas podsumowania projektu pt. „Społeczeństwo obywatelskie zaczyna się w szkole". Był on realizowany w ubiegłym roku szkolnym przez dwie grupy. Jedna z nich to 10 uczniów z obecnej klasy 3 Tc, którzy pod opieką Pani Agaty Turskiej realizowali projekt pt. „Zabawa też może być pożyteczna".

  Galeria zdjęć

 • W dniu 31.10.2009 dziewięciu wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Doroty Stepiuk-Drewulskiej i pani Anny Ciołek wzięło udział w kweście na cmentarzu katolickim przy ulicy Nowej.

  Galeria zdjęć

 •  

   

  Program:

  Poniedziałek 16.11.2009r

   

   

  9.00- 9.40

  Temat spotkania:

  „Rozmowa kwalifikacyjna i dokumenty aplikacyjne"

  Prowadzący:

  Bialskie Centrum Informacji

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1Th / Bialskie Centrum Informacji

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Zofia Grzeczyńska

  10.55- 11.40

  Temat spotkania:

  „System podatkowy w Polsce"

  Prowadzący:

  Z-ca naczelnika Urzędu Skarbowego

  Pani Danuta Litwiniuk

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 4 Ta / s.116

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Monika Romanowska

  11.50- 12.35

  Temat spotkania:

  „System podatkowy w Polsce"

  Prowadzący:

  Z-ca naczelnika Urzędu Skarbowego

  Pani Danuta Litwiniuk

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1 Tb / s.213

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Monika Romanowska

  12.00- 13.00

  Temat spotkania:

  „Izba Gospodarcza jako nośnik dobrych praktyk

  w promowaniu lokalnej przedsiębiorczości"

  Prowadzący:

  Dyrektor Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej

  Pan Wiesław Skabara

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 2Ta / Bialskopodlaska Izba Gospodarcza

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Zofia Grzeczyńska

   

   

  Wtorek 17.11.2009r

   

   

   

  9.00- 9.40

  Temat spotkania:

  „Rozmowa kwalifikacyjna i dokumenty aplikacyjne"

  Prowadzący:

  Bialskie Centrum Informacji

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1 Th / Bialskie Centrum Informacji

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Zofia Grzeczyńska

   

   

  11.50- 12.50

  Temat spotkania:

  „Prawa konsumenta"

  Prowadzący:

  Powiatowy Rzecznik Konsumenta

  Pani Katarzyna Wawiórko

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1 Th / s.115

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Małgorzata Żbikowska

   

   

  13.00- 14.00

  Temat spotkania:

  „Izba Gospodarcza jako nośnik dobrych praktyk w promowaniu lokalnej przedsiębiorczości"

   

  Prowadzący:

  Dyrektor Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej

  Pan Wiesław Skabara

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1 Ta / Bialskopodlaska Izba Gospodarcza

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Zofia Grzeczyńska

   

   

   

  13.40- 14.25

  Temat spotkania:

  Wymagania pracodawcy wobec pracownika"

   

  Prowadzący:

  Pan Kamil Kulawiec-Powiatowy Urząd Pracy

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 4 Ta / s.122

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Monika Romanowska

   

   

   

  Środa 18.11.2009r

   

   

   

  9.50- 10.35

  Temat spotkania:

  „Kredyt i leasing jako formy finansowania działalności gospodarczej"

   

  Prowadzący:

  Pani Hanna Adamczuk - Firma „ABRA" K.Abramczuk

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 4 Tb / s.115

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Ewa Charytoniuk

   

   

   

  10.30- 12.30

  Temat spotkania:

  Sposoby dystrybucji wyrobów w Firmie Odzieżowej „Bialcon". Sprzedaż detalicznaw sklepie odzieżowym z przedstawieniem podstawowych zasad Visual Merchandisingu"

   

  Prowadzący:

  Pani Barbara Chwesiuk - właściciel Firmy „Bialcon"

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1 Th / Firma „Bialcon"

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Monika Romanowska

   

   

   

  12.45- 13.45

  Temat spotkania:

  „Prawa konsumenta"

   

  Prowadzący:

  Powiatowy Rzecznik Konsumenta

  Pani Katarzyna Wawiórko

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 2 Ta / s.220

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Małgorzata Żbikowska

   

   

   

  Czwartek 19.11.2009r

   

   

   

  8.00- 9.40

  Temat spotkania:

  „Diagnoza wstępna etapem samopoznania"

   

  Prowadzący:

  Doradca zawodowy Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej Pani Ewa Tatarczuk,

  Pedagog ZSZ nr 1 Pani Bożenna Kasjaniuk

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1 Th /s.116

  Organizator warsztatów: Bożenna Kasjaniuk

   

   

   

  10.55- 11.40

  Temat spotkania:

  „Funkcjonowanie firmy usługowej w warunkach gospodarki rynkowej na przykładzie Firmy „California Trailer"

   

  Prowadzący:

  Pani Anna Rudzka - „California Trailer"

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 2 Lu / s.115

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Zofia Grzeczyńska

   

   

   

  10.55- 11.40

  Temat spotkania:

  „Agroturystyka i fundusze unijne na rozpoczęcie działalności gospodarczej"

   

  Prowadzący:

  Pani Bożena Warda - ODR Grabanów

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 3 Tk / s.115

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Zofia Grzeczyńska

   

   

   

   

   

  11.50- 12.35

  Temat spotkania:

  „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw"

   

  Prowadzący:

  Pani Krystyna Laskowska - ODR Grabanów

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 4 Ta / s.115

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Zofia Grzeczyńska

   

   

   

  13.40- 14.25

  Temat spotkania:

  Wymagania pracodawcy wobec pracownika"

   

  Prowadzący:

  Pan Kamil Kulawiec-Powiatowy Urząd Pracy

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 4 Tb / s.116

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Monika Romanowska

   

   

   

  Piątek 20.11.2009r

   

   

   

  8.00- 10.35

  Temat spotkania:

  „Indywidualne zajęcia doradcze"

   

  Prowadzący:

  Doradca zawodowy Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej Pani Ewa Tatarczuk,

  Pedagog ZSZ nr 1 Pani Bożenna Kasjaniuk

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1 Th / s.115

  Organizator warsztatów: Bożenna Kasjaniuk

   

   

   

  11.50- 12.35

  Temat spotkania:

  „Wybór formy opodatkowania działalności gospodarczej"

   

  Prowadzący:

  Pani Anna Haraś-Dąbrowska - Biuro Podatkowo-Księgowe „Dekret"

   

  Uczestnicy/Miejsce:

  klasa 1 Th, 4 Th / s.116

  Nauczyciel organizujący spotkanie: Monika Romanowska

   

   

   

 • W dniu 4 listopada 2009 r. w auli Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1  odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Dyplomy stypendium Prezesa Rady Ministrów wręczono 43 najbardziej uzdolnionym  uczniom szkół średnich z miasta Biała Podlaska oraz powiatów bialskiego, łukowskiego, parczewskiego i radzyńskiego.

  Galeria zdjęć

 • W dniu 29 października 2009 r. przedstawiciele klas pierwszych technikum: Ta, Tb, Th, i Ti, wzięli udział w kole naukowym zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Uczniowie szkoleni byli w zakresie 4 kluczowych kompetencji: j. angielskiego, matematyki, podstaw przedsiębiorczości i technologii informacyjnej.

  Galeria zdjęć

 • W dniu 3 listopada 2009 roku uczniowie kończący naukę w Zespole Szkół zawodowych nr 1 pisali próbny egzamin maturalny z matematyki. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

  Galeria zdjęć

 • Uczniowie liceum profilowanego o profilu zarządzanie informacją, uczący się w naszej szkole: Karolina Jaciów, Katarzyna Maciejewska i Mariusz Szulak, zdobyli I miejsce z wyróżnieniem w konkursie filmowym organizowanym przez Urząd Miasta Biała Podlaska oraz Miejską Komendę Policji w Białej Podlaskiej.

  Galeria zdjęć

 • Dnia 9 października 2009 roku w Lubelskim Centrum Edukacji Zawodowej w Lublinie o godz. 10 odbyła się uroczysta Gala Konkursowa stanowiąca podsumowanie organizowanego wspólnie przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej w Lublinie, Regionalnego Konkursu Dobrych Praktyk Szkół i Placówek Województwa Lubelskiego "Edukacja dla Rynku Pracy".

  Galeria zdjęć

 • podziel-sie-posilkiemW dniach 25-26 września 2009 roku uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza pod opieką pani Doroty Stepiuk -Drewulskiej wzięli udział w akcji "Podziel się posiłkiem" zorganizowanej przez Ośrodek "Misericordia" Caritas w Białej Podlaskiej

  Galeria zdjęć

 • gieldaDnia 14 października 2009 roku uczniowie klasy II Ta i IITB pod opieką wychowawców Ewy Charytoniuk i Barbary Bieleckiej wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Program pobytu w Warszawie obejmował zwiedzanie Centrum Finansowego kraju - Giełdy Papierów Wartościowych oraz seans filmowy w Ciemna City „Dzieci Ireny Sendlerowej".

 • alert_ekologicznyZespół Szkół Zawodowych nr 1 przystąpił do XXII Edycji Alertu Ekologiczno - Zdrowotnego, który ma na celu dotarcie do jak największej liczby uczniów szkoły poprzez spotkania z ciekawymi osobami zajmującymi się ochroną zdrowia, ochroną środowiska, ekspozycje treści związanych z ekologią, ochroną środowiska naturalnego, wycieczki do miejsc wartych ochrony ze względu na bogatą faunę i florę.

 • elektrosmieciZespół Szkół Zawodowych nr 1 przystąpił do II edycji ogólnopolskiego konkursu edukacyjnego "Drugie życie elektrośmieci" organizowanego przez Europejską Platformę Recyklingu oraz Polską Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.

 • W tym dniu jak wszyscy nauczyciele w kraju świętowaliśmy Dzień Nauczyciela. W szkole dbywały się zajęcia opiekuńczo- wychowawcze, ale było też miejsce na serdeczności , życzenia i kwiaty. Nauczyciele i pracownicy spotkali się na wspólnej kolacji, w czasie której zostały wręczone Nagrody Dyrektora Szkoły.

  Galeria zdjęć

 • 24 września 2009 r. klasy 2Ti, 3Ti, 3Th, 2Lu  wraz ze swoimi wychowawcami uczestniczyły w 50 pokazach z fizyki.  Jak na jubileuszowe pokazy przystało odbyły się one z przysłowiową "pompą" a koncert jaki na koniec wykonali wykładowcy z akustyki pozostanie w pamięci na długo.

  Galeria zdjęć

 • W dniach 14-19 września na Wyspie Wolin w ośrodku wypoczynkowym Grodno II odbyło się szkolenie pierwszej grupy uczestników projektu „Społeczeństwo obywatelskie w obiektywie". Projekt realizuje 23 szkoły z całej Polski, wśród wybranych znalazł się również ZSZ nr 1 z Białej Podlaskiej

  Galeria zdjęć

 • W ramach realizacji projektu "Szkoła kluczowych kompetencji" 14 września odbyły się w naszej szkole testy psychologiczne dotyczące osobowości i samooceny uczniów.W pisaniu ich uczestniczyli uczniowie klas biorących udział w projekcie.

  Galeria zdjęć

 • 1-ego września w auli szkolnej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010. Wśród przybyłych gościliśmy wizytator Kuratorium Oświaty w Lublinie panią Krystynę Grasko oraz przewodniczącego Rady Rodziców pana Sławomira Szydłowskiego.

  Galeria zdjęć • W dniach 15.05 - 3.06.2009 r. Publiczne Gimnazjum nr 1 wzięło udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Młodzi głosują - Parlament Europejski 2009" organizowanym przez CEO. Szkolnym koordynatorem projektu była p. Jolanta Król.
  Galeria zdjęć


 • 11.05.2009 grupa uczniów klasy II Le pod opieką pań: Doroty Stepiuk i Aleksandry Kałuży, miała możliwość, dzięki wycieczce zorganizowanej przez pana Michała Pebe, spotkania się w Warszawie z austriackim pisarzem Martinem Pollackiem.


 • W dniach 2-3 czerwca 2009 r. odbył się w Warszawie XXXV ogólnopolski finał Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. W finale wzięły udział 22 trzyosobowe drużyny z całego kraju. Okręg bialski (pod opieką p. Edyty Śliwy) biorący udział w OWoW po raz drugi, był reprezentowany przez Katarzynę Ochnik (kl. III Tb) i Magdalenę Tkaczuk (kl. III Ta)Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 oraz Przemysława Kosieradzkiego ucznia klasy drugiej Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Białej Podlaskiej.
  Galeria zdjęć
 • Od kwietnia w naszej szkole organizowane są zajęcia z e-learningu w ramach projektu „Społeczeństwo obywatelskie w obiektywie”. Celem ostatecznym projektu jest przygotowanie kampanii społecznej na temat najbardziej drażliwego problemu bialskiej społeczności, oraz uwrażliwienie młodzieży na fakt, że istnieją ludzie wokół nich, którym trzeba pomóc w ramach społecznej solidarności, potrzeby serca, nie licząc w zamian na nic.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie