foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

rzecznikREPREZENTANT MŁODZIEŻY DS. MEDIACJI

W SYTUACJI KONFLIKTU MIĘDZY UCZNIAMI

i SZKOLNY RZECZNIK PRAW UCZNIA

przypominają:  

·       funkcję szkolnego Rzecznika Praw Ucznia pełni p. pedagog Agata Turska,

·       Reprezentantem Młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami jest uczennica klasy 2 Ta Marta Szepeluk.

Jeśli uważasz, że w szkole naruszono Twoje prawa, potrzebujesz pomocy mediatora, chciałbyś podzielić się jakimiś przemyśleniami na temat propagowania idei praw człowieka, albo chcesz włączyć się w przygotowania obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka w naszej szkole spotkaj się ze szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia lub Reprezentantem Młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Przyjmujemy wnioski i odpowiadamy na pytania osobiście w gabinecie pedagoga nr 015 lub drogą e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie