rzecznikREPREZENTANT MŁODZIEŻY DS. MEDIACJI

i SZKOLNY RZECZNIK PRAW UCZNIA

przypominają:

·       funkcję szkolnego Rzecznika Praw Ucznia pełni p. pedagog Agata Turska,

·       Reprezentantem Młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami jest uczennica klasy 2 Ta Marta Szepeluk.

Jeśli uważasz, że w szkole naruszono Twoje prawa, potrzebujesz pomocy mediatora, chciałbyś podzielić się jakimiś przemyśleniami na temat propagowania idei praw człowieka, albo chcesz włączyć się w przygotowania obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka w naszej szkole spotkaj się ze szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia lub Reprezentantem Młodzieży ds. mediacji w sytuacji konfliktu między uczniami.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Przyjmujemy wnioski i odpowiadamy na pytania osobiście w gabinecie pedagoga nr 015 lub drogą e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.