foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

whatsapp image 2021 11 26 at 16.36.22 10W dniach 22-27.11.2021 r. uczniowie z Ekonomika - Barbara Maksymiuk, Michał Wołkowicz i Szymon Nowicki pod opieką nauczycielek j. angielskiego - Marzeny Mierzwy i Katarzyny Kossowskiej brali udział w projekcie INNOVATIVE DIGITALIZED SCHOOLS Erasmus+ KA229 w Kirikkale w Turcji.  Było to pierwsze spotkanie uczestników biorących udział w projekcie z Bułgarii, Rumunii, Włoch, Francji, Turcji i Polski, a tematem działań było wykorzystywanie nowoczesnych technologii w nauce. W projekcie bierze udział w sumie 14 uczniów z naszej szkoły, a kolejne spotkania odbędą się we wszystkich w. w. krajach.

Podczas pobytu w Turcji młodzież komunikowała się w języku angielskim, uczestniczyła w różnorodnych zajęciach w szkole, zwiedzała ciekawe miejsca w Turcji, jak np. Ankarę czy Kapadocję, poznawała inne kultury oraz zgłębiała tajniki narzędzi 2.0.

Każda grupa przedstawiała prezentację o swoim kraju,  informowała o swoim mieście i szkole, a nauczyciele prowadzili zajęcia z dziedzin związanych z tematyką projektu, wykorzystując nowoczesne technologie. Uczestnikom projektu słowa pozdrowienia, drobne upominki i zaproszenie do Białej Podlaskiej przekazał pan Michał Litwiniuk Prezydent Miasta. Jeżeli sytuacja epidemiczna pozwoli, goście z w. w. państw odwiedzą naszą szkołę w czerwcu.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz