foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20220610 wa0107

W dniach 5-11 czerwca 2022 roku uczniowie naszej szkoły Wiktoria Marciniuk, Zuzanna Makaruk, Radosław Zubkowicz i Adrian Wolski wraz z paniami Edytą Giedzińską i Karoliną Pieńjkowską wzięli udział w projekcie Erasmus+ Project ”INNOVATIVE  DIGITALIZED SCHOOLS” Project numer  „2020- RO01- KA229-080138_4”  w Pazardzhik (w Bułgarii).

W projekcie uczestniczyli także uczniowie z Bułgarii, Turcji, Rumunii i Włoch. Tematem przewodnim spotkania było bezpieczeństwo w Internecie. Oprócz zajęć i warsztatów zostały zorganizowane wycieczki do pobliskich miasteczek Plovdiv,  Panagyurishte, Peshtera i wspinanie się na górę zakończoną piękną jaskinią, a także wycieczka do stolicy Bułgarii- Sofii.

Ten tydzień był doskonałym czasem na doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim, zawieranie nowych znajomości, poznanie pięknego kraju jakim jest Bułgaria z jej kulturą, kuchnią
 i obyczajowością.

Z pewnością chwile spędzone w Pazadzhiku na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz