foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Dnia 27.10.2017 roku naszą szkołę odwiedzili studenci z Turcji, którzy w ramach programu Erasmus + studiują w semestrze zimowym turystykę i rekreację w Państwowej Szkole Wyższej w Białej Podlaskiej. W ramach współpracy pomiędzy PSW a Ekonomikiem studenci przeprowadzili lekcje w języku angielskim w naszej szkole, prezentowali swój kraj, turecką kulturę, historię i zwyczaje.

Uczniowie z klas 3 H, 1 I, 4 E oraz 2L mieli okazję porozmawiać w j.angielskim, opowiedzieć o Polsce, a nawet zaprezentować polskie, tradycyjne tańce. Serdecznie dziękujęmy Berkay Cavusoglu, Sałak Emre Kilic, Okan Can Hür, Özgenur Günes, Güzide Semey i Ece Kozali, którzy przeprowadzili ciekawe zajęcia i zapowiedzieli kolejną wizytę w naszej szkole.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie