foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20181110 153601O tym, że podróże kształcą, wiemy doskonale. A jeśli są one inspirujące i wpływają na podniesienie kompetencji zawodowych, to tym bardziej odgrywają dużą rolę w naszym życiu. Tym założeniom w szczególności przyświecał cel mojego wyjazdu do urokliwego miasteczka Worcester w Anglii. Pojechałam tam, aby pogłębić swą wiedzę na temat inteligencji emocjonalnej. Szkolenie zostało sfinansowane w ramach projektu Erasmus+ . Głównym moim zamierzeniem było nauczyć się czegoś nowego, doskonaląc przy tym swoje umiejętności językowe w „naturalnym środowisku”. Mogę śmiało stwierdzić – mission accomplished. Wyjazd był okazją do wzbogacenia mojej wiedzy na temat inspirujących, a zarazem efektywnych metod pracy z młodzieżą.

Ponadto, w trakcje pobytu poznałam ponad dwadzieścia ciekawych osobowości z przeróżnych krajów Europy, spróbowałam tradycyjnego brytyjskiego dania – ‘fish and chips’, odważyłam się wziąć kęs steak&kidney pudding (polecam tylko zagorzałym mięsożercom ;), odwiedziłam gabinet burmistrza Worcester i uwaga…. dzwoniłam dzwonami ze szczytu anglikańskiej katedry w Worcester. Niesamowite doświadczenie i przygoda! Zachęcam wszystkich do eksplorowania świata, pokonywania własnych  słabości i rozwijania horyzontów. Pierwszym krokiem w tym kierunku będzie na pewno solidna nauka języka angielskiego.

                                                                           Zapraszam do wspólnej nauki –Sylwia Łęczycka-Ozimek.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz