20181121 141623W dn. 19-23.11.2018 r. uczniowie bialskiego Ekonomika- Weronika Semeniuk, Dorota Mitura, Eryk Sidoruk, Jakub Joszczuk, Przemysław Skoczeń pod opieką nauczycielki j.angielskiego Katarzyny Kossowskiej wzięli udział w projekcie Erasmus + „Mad for Culture” w Madrycie.

Celem projektu była integracja młodzieży z 7 różnych państw Europy, odkrywanie dziedzictwa kulturowego oraz rozwijanie umiejętności z języka angielskiego. Zwiedzanie stolicy Hiszpanii połączone zostało z grami terenowymi, podczas których młodzi ludzie uczyli się współpracy w grupie, komunikacji i wzajemnego szacunku.

Podczas pobytu uczestnicy projektu prezentowali swoje kraje, przygotowywali tradycyjne posiłki, zapoznawali innych z rodzimymi tradycjami, kulturą, zwyczajami oraz muzyką.

Czas spędzony w Madrycie, choć krótki, był niezwykle wartościowy i intensywny. Młodzież wróciła zmęczona, ale szczęśliwa, bogatsza o nowe umiejętności, doświadczenia i znajomości.

Zachęcamy wszystkich do udziału w takich inicjatywach!