foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20181121 141623W dn. 19-23.11.2018 r. uczniowie bialskiego Ekonomika- Weronika Semeniuk, Dorota Mitura, Eryk Sidoruk, Jakub Joszczuk, Przemysław Skoczeń pod opieką nauczycielki j.angielskiego Katarzyny Kossowskiej wzięli udział w projekcie Erasmus + „Mad for Culture” w Madrycie.

Celem projektu była integracja młodzieży z 7 różnych państw Europy, odkrywanie dziedzictwa kulturowego oraz rozwijanie umiejętności z języka angielskiego. Zwiedzanie stolicy Hiszpanii połączone zostało z grami terenowymi, podczas których młodzi ludzie uczyli się współpracy w grupie, komunikacji i wzajemnego szacunku.

Podczas pobytu uczestnicy projektu prezentowali swoje kraje, przygotowywali tradycyjne posiłki, zapoznawali innych z rodzimymi tradycjami, kulturą, zwyczajami oraz muzyką.

Czas spędzony w Madrycie, choć krótki, był niezwykle wartościowy i intensywny. Młodzież wróciła zmęczona, ale szczęśliwa, bogatsza o nowe umiejętności, doświadczenia i znajomości.

Zachęcamy wszystkich do udziału w takich inicjatywach!

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz