erasmusUWAGA!

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ UCZESTNIKÓW

PROJEKTU KA1 YOUTH „UNIEUROPE” W MADRYCIE:

„EUROPEAN CITIZENSHIP – MIESZKANIEC EUROPY”

projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej,

realizowany w ramach programu Erasmus+

Nasza szkoła zaprasza na wyjazd do Madrytu w Hiszpanii w dn. 14-19.11.2021r. Mamy 5 miejsc dla uczennic i uczniów znających język angielski w stopniu co najmniej średniozaawansowanym, pełnoletnich i zaszczepionych przeciw COVID-19 lub deklarujących zaszczepienie przed wyjazdem (wymóg organizatora hiszpańskiego).

W ramach projektu 40 uczennic i uczniów z 8 państw europejskich (Chorwacja, Francja, Grecja, Hiszpania, Polska, Portugalia, Rumunia i Włochy) spotka się w stolicy Hiszpanii. W trakcie zaplanowanych zajęć uczniowie naszej szkoły poznają młodych ludzi z siedmiu państw zjednoczonej Europy i dowiedzą się, co oznacza bycie jej obywatelem.

Projekt jest organizowany przez organizację hiszpańską „MAD for Europe” i całkowicie finansowany przez UE w ramach programu „Erasmus +”. Załączona prezentacja przybliży Wam cele i sposób realizacji projektu.

Proszę wypełnić komputerowo załączony formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , złożyć odręczne podpisy (uczennica/uczeń i rodzic/opiekun prawny) i przekazać wydrukowany formularz w terminie do 5.10.2021r. (wtorek) opiekunowi wyjazdu – nauczycielowi języka angielskiego p. Renacie Saleckiej, która udziela wszelkich dodatkowych informacji.