foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20210903 wa0002Na początku roku szkolnego odbyło się w stolicy słonecznej Hiszpanii spotkanie liderów 5-osobowych grup młodych ludzi z 8 państw: Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Polski, Portugalii, Rumunii i Włoch. Nasza piątka z klas trzecich i czwartych oraz nauczycielka języka angielskiego Renata Salecka pojadą do Madrytu w dn. 14-19.11 2021.

Nasi uczniowie będą mieli okazję poznać młodych Europejczyków oraz popracować i pobawić się w miłej atmosferze współpracy w ramach projektu dofinansowanego przez Unię Europejską. Wszystkie działania projektowe będą miały na celu wzmocnienie poczucia bycia obywatelem Zjednoczonej Europy, poznanie historii, organizacji i celów Unii Europejskiej oraz plusów i minusów jej dotychczasowej działalności. Równie ważne będzie poznanie kultury i stylu życia w innych państwach, nawiązanie międzynarodowych znajomości i przyjaźni oraz miło spędzony czas w „pięknych okolicznościach przyrody” i wielu inspirujących miejscach centrum Madrytu.

Na spotkaniu liderów hiszpańscy koordynatorzy projektu opowiedzieli o celach i organizacji działań projektowych. Pokazali też na krótkim spacerze po centrum miasta miejsca, w których uczniowie będą mieszkać oraz wykonywać zadania, bawiąc się i tworząc materiały, które będą mogli zaprezentować po powrocie do szkoły. Liderzy nawiązali nić porozumienia i po wykładach w siedzibie organizacji koordynującej „MAD for Europe” wybrali się na długi rekonesans po zbudowanym z kolonialnym rozmachem Madrycie.

Zamieszczone zdjęcia pozwolą Wam poczuć atmosferę tego pięknego miasta. Życzcie nam zdrowia i otwartych granic w tych trudnych czasach, a obiecujemy, że przywieziemy dużo opowieści, wspomnień, zdjęć i efektów naszej pracy.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz