foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

erasmusplus eeies

Nasza szkoła zaprasza na wyjazdy do 4 europejskich krajów: Rumunia, Turcja, Grecja, Portugalia. Mamy 4 miejsca na każdy wyjazd oprócz Portugali (tylko 2) dla uczennic i uczniów znających język angielski w stopniu co najmniej średniozaawansowanym, mających 18 lub mniej lat i zaszczepionych przeciw COVID-19 lub deklarujących zaszczepienie przed wyjazdem (wymóg organizatorów).

W ramach projektu 15 uczennic i uczniów z 5 państw europejskich (Grecja, Polska, Portugalia, Rumunia i Turcja) spotka się w z wyżej wymienionych krajach. W terminach:

  • 14-18 Marzec, ( 13-19 z dojazdami) Rumunia
  • 4-8 Kwiecień, (3-9 z dojazdami) Turcja
  • 9- 13 Maj, (8-14) z dojazdami Grecja
  • 20-24 Czerwiec, (19-25 z dojazdami) Portugalia

W trakcie zaplanowanych zajęć uczniowie naszej szkoły poznają młodych ludzi z 4 państw zjednoczonej Europy i zdobędą wiedzę na temat współczesnych problemów związanych z ochroną środowiska, klimatem i odnawialnymi źródłami energii .

Projekt „Eco experiences in European schools!” jest całkowicie finansowany przez UE w ramach programu „Erasmus +”.

Proszę wypełnić komputerowo załączony formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., złożyć odręczne podpisy (uczennica/uczeń i rodzic/opiekun prawny) i przekazać wydrukowany formularz w terminie do 31.01.2022r. (poniedziałek) opiekunowi wyjazdu – nauczycielowi języka angielskiego p. Justynie Krupie, która udziela wszelkich dodatkowych informacji.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz