erasmusplus eeies

Nasza szkoła zaprasza na wyjazdy do 4 europejskich krajów: Rumunia, Turcja, Grecja, Portugalia. Mamy 4 miejsca na każdy wyjazd oprócz Portugali (tylko 2) dla uczennic i uczniów znających język angielski w stopniu co najmniej średniozaawansowanym, mających 18 lub mniej lat i zaszczepionych przeciw COVID-19 lub deklarujących zaszczepienie przed wyjazdem (wymóg organizatorów).

W ramach projektu 15 uczennic i uczniów z 5 państw europejskich (Grecja, Polska, Portugalia, Rumunia i Turcja) spotka się w z wyżej wymienionych krajach. W terminach:

  • 14-18 Marzec, ( 13-19 z dojazdami) Rumunia
  • 4-8 Kwiecień, (3-9 z dojazdami) Turcja
  • 9- 13 Maj, (8-14) z dojazdami Grecja
  • 20-24 Czerwiec, (19-25 z dojazdami) Portugalia

W trakcie zaplanowanych zajęć uczniowie naszej szkoły poznają młodych ludzi z 4 państw zjednoczonej Europy i zdobędą wiedzę na temat współczesnych problemów związanych z ochroną środowiska, klimatem i odnawialnymi źródłami energii .

Projekt „Eco experiences in European schools!” jest całkowicie finansowany przez UE w ramach programu „Erasmus +”.

Proszę wypełnić komputerowo załączony formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., złożyć odręczne podpisy (uczennica/uczeń i rodzic/opiekun prawny) i przekazać wydrukowany formularz w terminie do 31.01.2022r. (poniedziałek) opiekunowi wyjazdu – nauczycielowi języka angielskiego p. Justynie Krupie, która udziela wszelkich dodatkowych informacji.