erasmusplusZapraszamy do udziału w kolejnym projekcie Wymiany Młodzieży programu Erasmus+ NA TENERYFIE

Projekt “The meridian island: an European Educational Approach”.  odbędzie się na Teneryfie w terminie  13-20.06.2023r.

W wymianie weźmie udział 10 uczestników (18+), plus lider grupy.

Uczestnicy z krajów: Hiszpanii (gospodarz) i Polski.

Uczestnicy będą mieli dyżury w przygotowywaniu posiłków, sprzątaniu i organizacji zajęć.

Hostel, w którym zamieszkamy nie posiada Wi-Fi.

Uczestnicy będą mieli obowiązek stosowania się do lokalnych przepisów, w tym „covidowych”. Niezastosowanie się do nich może skutkować wydaleniem z projektu. Należy zaopatrzyć się i zabrać maseczki FFP2 (nadal obowiązują w przychodniach, szpitalach i aptekach).

Większość kosztów zostanie pokryta z funduszy programu Erasmus.

Uczestnicy zobowiązani będą do pokrycie kosztów ubezpieczenia NW i ubezpieczenia biletów lotniczych jak również różnicy kosztów przewalutowania przez bank. W sumie koszty nie powinny przekroczyć ok. 200 zł.

Osoby chętne proszę o wypełnienie formularza i przesłania go do 2 marca.

W razie wątpliwości proszę o kontakt z P. Mierzwą, sala 304 lub Panią Giedzińską .

Po zakończeniu wstępnej rekrutacji, zakwalifikowanie uczestnicy będą musieli następnego dnia po otrzymaniu informacji na dzienniku, dostarczyć do szkoły pisemną deklarację uczestnictwa, zgodę na przetwarzanie danych, zgodę na użycie wizerunku do upowszechniania rezultatów projektu i zgodę rodziców na „wycieczkę”.

Chętni muszą posiadać:

- ważny dowód osobisty lub paszport,