foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Wyjście do galerii_2Dnia 19.09 dziewczęta pod opieką mgr Wiesławy Migasiuk odwiedziły Galerię Podlaską, gdzie obejrzały dwie wystawy sztuki współczesnej. Po wystawach oprowadził i udzielił wielu ciekawych informacji o twórcach i ich działaniach artystycznych pracownik Galerii - artysta plastyk Mieczysław Skalimowski.
W Galerii górnej obejrzeliśmy wystawę malarstwa - "Martwa natura" Janusza Maraśkiewicza (historyk sztuki, badacz architektury, konserwator zabytków).
Maluje on obrazy do powieszenia na ścianie, po to, by radowały "zwykłością" formy, czyniąc zadość potrzebom barwy i rzeczywistego kształtu, z układu kolorów tworząc "przyjemny" widok dla wzroku ludzkiego.
Kolejna wystawa pod tytułem NIE - OBRAZY to prace Łukasza Głowackiego. Zajmuje się on działaniami performance, malarstwem, tworzy obiekty i instalacje. Jego wystawy i wystąpienia są refleksją nad statusem dzieła sztuki, formy relacji z otaczającą nas rzeczywistością.
Wystawa  jest konsekwencją ostatnich poszukiwań i rozważań, możliwości znaczeń autorskiego zobaczenia Obrazu.
  • Odsłon: 55
  • Odsłon: 151
  • Odsłon: 42
  • Odsłon: 44
  • Odsłon: 40
  • Odsłon: 40
  • Odsłon: 47
  • Odsłon: 50
  • Odsłon: 42
  • Odsłon: 45

Szukaj

W galerii...

Logowanie