Szczegółowe informacje dotyczące terminów składania dokumentów i postępowania kwalifikacyjnego znajdują się w zakładce rekrutacja pod hasłem kalendarium.

Uczennice mieszkające w internacie ZSZ nr1 w bieżącym roku szkolnym składają następujące dokumenty:

1. wniosek o przyznanie miejsca w internacie.
  2. RODO – informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych ( do wniosku o przyznanie miejsca w internacie – zał. 14).
  3. zobowiązanie rodziców /prawnych opiekunów lub ucznia pełnoletniego.
Dokumenty składają do dnia 25.06.2021r. u wychowawców internatu.

Kandydaci z kl. I lub inni ubiegający się o miejsce w internacie po raz pierwszy składają następujące dokumenty:

1. wniosek o przyznanie miejsca w internacie.
  2. RODO – informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dla rodziców ( do wniosku o przyznanie miejsca w internacie – zał. 20).
  3. RODO – zgoda na publikację wizerunku – oświadczenie rodziców  - zał. 13.
  4. dokumenty potwierdzające zaznaczone we wniosku kryteria – druki  znajdują się pod hasłem - oświadczenia.
  5. zobowiązanie rodziców /prawnych opiekunów lub ucznia pełnoletniego.
Kandydaci z kl. I lub inni ubiegający się o miejsce w internacie po raz pierwszy, dokumenty składają od dnia 23 lipca do dnia 16 sierpnia 2021r. w formie papierowej w sekretariacie ZSZ nr1.

Wszystkie druki dokumentów znajdują się na stronie internatu  w zakładce rekrutacja.

W galerii...