foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

pict1115Od 5 października do 26 listopada 2011 roku odbywały się zajęcia praktyczne: Kuchnie regionalne Polski i innych narodów w ramach projektu „ Jestem doby, będę lepszy". 10 uczestniczek i uczestników w ciągu 40 godzin doskonaliło swoje umiejętności zawodowe, w zakresie rodzimych tradycji kulinarnych, potraw ze znanych krajów europejskich, dań z Półwyspu Iberyjskiego, z Bliskiego Wschodu, Meksyku, tradycyjnych potrawy azjatyckich, tradycji kulinarnych Dalekiego Wschodu.

Galeria zdjęć

Uczestniczki i uczestnicy otrzymali materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć praktycznych. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz