foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

barman13 lutego 2012 roku rozpoczęły się kolejne zajęcia praktyczne: Profesjonalny barman/barmanka i kelner/kelnerka. Uczniowie i uczennice będą mieli okazję w ramach zajęć poznać predyspozycje zawodowe i cechy osobowe kelnera zasady przenoszenia zastawy stołowej, ogólne zasady obsługi kelnerskiej, funkcje i wyposażenie baru, rodzaje napojów mieszanych, zasady ich komponowania, techniki pracy barmana, asortyment alkoholi, zasady otwierania i podawania win, techniki obsługi gości za barem, zasady spożywania napojów alkoholowych.

Cele zajęć:
• zwiększenie umiejętności zawodowych,
• zwiększenie konkurencyjności na rynku pracy,
• rozwijanie umiejętności w zakresie umiejętności praktycznych,
• budowanie adekwatnej samooceny,
• budowanie poczucia własnej wartości,
• rozwijanie potencjału i uzdolnień.

Zajęcia będą prowadzone przy wykorzystaniu zakupionego sprzętu gastronomicznego oraz sprzętu multimedialnego, a każdy uczestnik i uczestniczka otrzyma pomoce dydaktyczne i promocyjne.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz