foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

image13231 marca uczniowie klas pierwszych z naszego szkolnego koła odwiedzili Biuro Redakcji Biała 24 i wzięli udział w warsztatach dziennikarskich z udziałem przedstawicieli naszego bialskiego portalu.

Galeria zdjęć

Po krótkiej wycieczce po nowo urządzonym lokalu, dziennikarze zapoznali nas z zasadami funkcjonowania strony internetowej portalu, po czym krok po kroku wyjaśnili nam, jak powstaje artykuł informacyjny, który później jest widoczny na panelu administracyjnym. Prowadząca warsztaty, Pani Izabela Młynarczyk (zastępca Redaktora Naczelnego) opowiedziała o tym, jak zaczęła się jej przygoda z dziennikarstwem i jakie predyspozycje oraz umiejętności powinna posiadać osobą, która wiąże swoją przyszłość z tą dziedziną. Po krótkiej pogadance uczniowie mieli za zadanie napisać własny tekst na temat spotkania w redakcji, po czym zobaczyli, w jaki sposób jest on umieszczany na panelu administracyjnym.

A oto fotorelacja ze spotkania w redakcji oraz warsztatów prowadzonych przez dziennikarzy podczas Dnia Przedsiębiorczości i Dnia Humanistycznego z udziałem klasy 1Tc i 2Th. Możecie ją również zobaczyć na stronie portalu Biała24. Zapraszamy!

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz