foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Od 2 stycznia do 24 marca 2012 roku uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych: GOTUJ I PODAWAJ NA MIARĘ XXI WIEKU w ramach projektu „ Jestem doby, będę lepszy". 10 uczestniczek w ciągu 40 godzin doskonaliło swoje umiejętności zawodowe, w zakresie nowoczesnego gotowania, kuchni wykwintnej i zdrowej, wegetarianizmu w kuchni XXI wieku, kuchni molekularnej i fusion. Zajęcia praktyczne były prowadzone przy wykorzystaniu zakupionego sprzętu gastronomicznego Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć praktycznych. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz