foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

sekretarkaOd 3 marzec do 31 marca 2012 roku uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych: Sekretarka/Sekretarz, Recepcjonistka/Recepcjonista w ramach projektu „ Jestem doby, będę lepszy". 10 uczestniczek w ciągu 30 godzin doskonaliło swoje umiejętności zawodowe, w zakresie zadań i obowiązków sekretarki/sekretarza, recepcjonistki/recepcjonisty, technik prowadzenia rozmów telefonicznych, sztuki pisania - redagowania dokumentów, zasad pisowni dokumentów, zasad składania reklamacji, postępowania z osobami trudnymi, zasad prezentacji, i in. Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć praktycznych. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz