foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

geodezjaOd 17 marca do 16 czerwca 2012 roku uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych: Geodezja w terenie w ramach projektu „ Jestem dobry, będę lepszy". 10 uczestniczek i uczestników w ciągu 40 godzin doskonaliło swoje umiejętności zawodowe, w zakresie podstawowych pojęć geodezyjnych, podstawowych pomiarów geodezyjnych, obsługi urządzeń – dalmierza, niwelatora, teodolitu elektronicznego, pomiarów sytuacyjnych, obliczeń pól powierzchni działek, sporządzania szkiców. Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć praktycznych. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt geodezyjny i komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz