foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Od 29 października 2011 r. do 12 maja 2012 roku uczniowie uczestniczyli w kole naukowym: „Koło dziennikarskie" w ramach projektu „ Jestem dobry, będę lepszy". 10 uczestniczek i uczestników w ciągu 30 godzin doskonaliło swoje umiejętności, w zakresie zasad retoryki dziennikarskiej, zasad redagowania artykułów informacyjnych, problemowych, polemicznych, zasad komunikowania, typów języków i ich zróżnicowania, rodzajów czynności dziennikarskich, cech notatki prasowej, informacji, publicystyki i reportażu. Podczas zajęć zredagowano dwie gazetki szkolne, które zostały wydrukowane Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz