foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

arteterapiaOd 24 marca do 26 maja 2012 roku uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych: Wzmacnianie własnego rozwoju poprzez arteterapie" w ramach projektu „ Jestem dobry, będę lepszy".10 uczestniczek w ciągu 30 godzin doskonaliło swoje umiejętności, w zakresie zasad stosowania techniki decoupage, przygotowania powierzchni do zdobień, zdobienia przedmiotów szklanych, dekorowanie spękaniami, zdobienia przedmiotów z wykorzystaniem techniki 3 D Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć praktycznych. Podczas zajęć wykorzystywano materiały zakupione w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz