foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

innowatorOd 13 października 2012 r. uczniowie ponownie uczestniczą w kole naukowym: Koło Innowatorów Techniki w ramach projektu „ Jestem dobry, będę lepszy". 15 uczestników w ciągu 30 godzin będzie doskonaliło swoje umiejętności, w zakresie budowy i działania podstawowych elementów elektronicznych, zasad budowy urządzeń elektronicznych, zasad wykonywania płytek drukowanych, podstaw lutowania, budowy układu elektronicznego, pisanie programu w języku Delphi do sterowania portem LPT

Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskie

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz