foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

matematykaNa przełomie października i listopada rozpoczęły się zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z Matematyki w nauczaniu ekonomii i informatyki. Młodzież uczestnicząca w zajęciach otrzymała materiały promocyjne oraz pomoce dydaktyczne. Cykl dodatkowych zajęć z matematyki w ekonomii i informatyce obejmuje łącznie 200 godzin w roku szkolnym 2012/2013. Wsparciem zostanie objętych 50 uczniów i uczennic z naszej szkoły.

Zajęcia mają na celu wyrównywanie szans edukacyjnych oraz przedstawienia w ciekawy sposób zastosowań matematyki w przedmiotach ekonomicznych i informatycznych. Część zajęć odbędzie się również w pracowniach informatycznych.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz