foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Zapraszamy do udziału w badaniu losów absolwentów techników i zasadniczych szkół zawodowych.

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie, w ramach projektu systemowego POKL, kontynuuje badania losów absolwentów. Kolejna edycja skierowana jest wyłqcznie do absolwentów techników i szkół zawodowych z woj. lubelskiego, którzy ukończyli szkoły nie wcześniej niż w 1994 r. Krótkie badanie on-line służy porównaniu ścieżek zawodowych respondentów reprezentujqcych różne profile kształcenia.

 

Rozwiąż ankietę

absolwenci.ankietka.pl

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz