foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

Dlaczego otrzymuję tę informację?

Od 25 maja 2018 r. są stosowane nowe przepisy o ochronie danych osobowych. Wprowadza je rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. nazywane potocznie RODO. Odpowiedź na poniższe pytania jest jednym z obowiązków, które nakłada na nas RODO.

 

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzacie dane osobowe?

Przetwarzamy dane osobowe gdyż:

 1. Jest to niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym oraz wypełnienia obowiązku prawnego, gdy prowadzimy nabór do szkoły, realizujemy proces edukacyjny Twojego dziecka. Podanie danych osobowych
  w tym wypadku jest wymogiem ustawowym.
 2. Udzieliłeś nam zgody na publikację wizerunku i danych osobowych Twojego dziecka w Internecie lub materiałach drukowanych i jest ono naszym uczniem. Zgoda jest warunkiem umownym i możesz ją w każdej chwili wycofać.
  Po wycofaniu zgody nie będziemy publikować tych informacji.
 3. Udzieliłeś nam zgody na przetwarzanie danych osobowych Twojego dziecka
  i bierze ono udział w organizowanym przez nas wydarzeniu, np. konkursie.
  Zgoda jest warunkiem umownym i możesz ją w każdej chwili wycofać.
   Po wycofaniu zgody Twoje dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w wydarzeniu.
 4. Udzieliłeś nam zgody na przetwarzanie danych osobowych i złożyłeś podanie
  o pracę lub CV. Zgoda jest warunkiem umownym i możesz ją w każdej chwili wycofać. Po wycofaniu zgody Twoje dokumenty rekrutacyjne zostaną zniszczone.
 5. Podałeś nam dane osobowe w celu zawarcia umowy zlecenia lub umowy o dzieło a my zawarliśmy z Tobą taką umowę. Podanie danych osobowych jest w tym wypadku warunkiem koniecznym. Jeśli nie podasz swoich danych, to zawarcie umowy i jej realizacja nie będą możliwe.

 

Kto jest administratorem moich danych osobowych?

Administrator danych osobowych odpowiada za to, aby były one przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami. Administratorem Twoich danych osobowych jest  Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ul. Piłsudskiego 36, 21-500 Biała Podlaska,
tel. 83 3416787.

 

Z kim mogę się kontaktować w sprawie moich danych osobowych?

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub problemy związane z danymi osobowymi aktualnie kontaktuj się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych

Dariusz Nowak

Tel. 604 292 696

Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jak długo będziecie przetwarzać moje dane osobowe?

Twoje dane przetwarzamy:

 • do czasu wycofania zgody;
 • do czasu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym podatkowych i rachunkowych;
 • maksymalnie przez okres 10 lat od dnia zakończenia wykonania umowy.

 

Czy przysługują mi jakieś prawa?

Tak, prawa te zostały określone bezpośrednio w RODO i respektujemy je. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu i prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Kto może mieć dostęp do moich danych?

Dane osobowe możemy przekazywać instytucjom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, podmiotom prowadzącym działalność pocztową, bankom w przypadku rozliczeń, podmiotom wspierającym nas w prowadzonej działalności na nasze zlecenie (np. usługi informatyczne) a w przypadku gdy zajdzie taka konieczność również innym upoważnionym instytucjom (np. Policja). Danych nie przekazujemy do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowych.

 

Co to jest profilowanie? Czy moje dane będą podlegały profilowaniu?

Profilowanie najogólniej mówiąc polega na zbieraniu wielu różnych informacji dotyczących osoby, następnie przetworzeniu tych informacji i przedstawieniu wyników. Twoje dane nie będą podlegały profilowaniu.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz