Opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej

Zaprasza do składania ofert na: „Dostawę artykułów spożywczych do stołówki Internatu oraz Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół   Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej” oddzielnie na każdy asortyment wykazany w załączniku od nr 1 do nr 8:

Załącznik 1: różne produkty spożywcze

Załącznik 2: owoce i warzywa

Załącznik 3: pieczywo

Załącznik 4: koncentraty spożywcze

Załącznik 5: jaja zmieniony 05.12.2014 19.38

Załącznik 6: ryby

Załącznik 7: wódki, wina, napoje

Załącznik 8: produkty mleczarskie

Załącznik 9: mięso i produkty mięsne

Biała Podlaska, 01.12.2014r.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1

im. KEN w Białej Podlaskiej

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 36

21-500 Biała Podlaska

Zaproszenie do złożenia oferty

/Niniejsze zaproszenie nie stanowi zapytania ofertowego

w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych/.

1. Opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej

oddzielnie na każdy asortyment wykazany w załączniku od nr 1 do nr 9:

Załącznik 1: różne produkty spożywcze

Załącznik 2: owoce i warzywa

Załącznik 3: pieczywo

Załącznik 4: koncentraty spożywcze

Załącznik 5: jaja zmieniony 05.12.2014 19.38

Załącznik 6: ryby

Załącznik 7: wódki, wina, napoje

Załącznik 8: produkty mleczarskie

Załącznik 9: mięso i produkty mięsne

2. Zaoferowane według załączników (1-9) produkty stanowią ilość szacunkową i mogą ulec zmianie w razie zaistnienia takiej potrzeby ze strony Zamawiającego. Wykonawcy, z którym Zamawiający podpisze umowę nie przysługuje roszczenie o realizację dostawy w wielkościach podanych w załącznikach do Formularza ofertowego.

3. Każdy samochód, którym będzie dostarczana żywność musi posiadać decyzje Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego stwierdzającą spełnienie warunków do higienicznego przewozu określonych produktów ( art. spożywcze, warzywa, owoce, jaja, mięso i wędliny itp.)

4. Termin realizacji zamówienia 1 stycznia 2015r. do 31 grudnia 2015r.

5. Wybór oferty: kryterium ceny – 100%

6. Oferta musi być napisana w języku polskim i podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania firmy na zewnątrz.

7. Wynagrodzenie powinno zawierać wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia. W cenie powinny być uwzględnione wszystkie koszty, łącznie z podatkiem VAT.

8. Zamawiający dokona wyboru oferty z pośród złożonych ofert:

1. w zamkniętej/tych kopercie/ach, z opisem „Dostawa artykułów spożywczych do stołówki Internatu oraz Warsztatów Szkolnych Zespołu Szkół   Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej” w siedzibie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1, Marszałka Józefa Piłsudskiego 36, 21-500 Biała Podlaska (Sekretariat) w terminie: do dnia: 15.12.2014r. do godz. 11:00;
    2. złożonych z podaniem ceny asortymentów każdego załącznika z zachowaniem wyznaczonego terminu.
    3. złożona/e po terminie podanym powyżej zostanie/ną Wykonawcy zwrócona/ne.

9. Otwarcie złożonych ofert nastąpi w dniu 15.12.2014r. , o godz. 11:15 w siedzibie Zamawiającego tj. Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Piłsudskiego 36, 21-500 Biała Podlaska