mttMaturzysto!

Wygraj indeks Politechniki Lubelskiej!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie matematycznym „MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”, w którym główną nagrodą jest prawo do podjęcia studiów na Politechnice Lubelskiej.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy i pod patronatem Politechniki Lubelskiej. Konkurs skierowany jest tylko i wyłącznie do uczniów klas maturalnych szkół technicznych.

Konkurs przebiega w trzech etapach:

Etap szkolny – polega na samodzielnym rozwiązywaniu przesłanych przez Organizatora zadań w swojej szkole w określonym czasie pod opieką Szkolnej Komisji Konkursowej.

Warunkiem zakwalifikowania do kolejnego etapu jest uzyskanie, co najmniej 80% możliwych do zdobycia punktów.

Etap międzyszkolny – odbędzie się w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie w dniu 5 grudnia 2015r.

Etap finałowy – odbędzie się na Politechnice Lubelskiej w podanym przez organizatorów terminie.

Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie mogą zgłaszać się do nauczycieli uczących matematyki lub do p. A.Sudewicz do dnia 13 października 2015r.