PILNE!! Szukamy 4 (2chłopaków i 2 dziewczyny) chętnych uczniów na wyjazd, na wymianę młodzieży na Wyspy Kanaryjskie. W poniedziałek 29.02.2016 zapraszamy chętne osoby na wyjazd o zgłaszanie się do Pani Marzeny Mierzwy, sala 033. Wymiana będzie poświęcona BHP-y młodych pracowników. Wymiana odbędzie się w dniach 7-15.04.2016 w miejscowości Valsequillo (Gran Canaria Island), Spain. Erasmus + pokrywa koszty transportu do 400 E (czyli wystarczy na bilety lotnicze i ewentualne autobusowe), koszty zakwaterowania i jedzenie w dniach kiedy odbywają się zajęcia(6dni). Uczestnicy zapewniają sobie środki na jedzenia w czasie podroży i ostatniego dnia w hostelu (pobyt turystyczny), kieszonkowe i dojazd na i z lotniska w Warszawie. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat i władać językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. O wyborze kandydatów zdecyduje kolejność zgłoszeń i opinia dyrekcji, wychowawców i nauczycieli języka angielskiego. Chętne osoby prosimy o szybkie ale dogłębne przemyślenie decyzji wraz z rodzicami!