logo M LUB KCentrum Spotkania Kultur w Lublinie - regionalny operator ogólnopolskiego programu Narodowego Centrum Kultury, zaprasza naLogo strona CSK szare spotkanie informacyjne dotyczące projektu Młodzi LUBią Kulturę. Lubelska Sieć Edukacji Kulturowej.

Projekt Młodzi LUBią Kulturę. Lubelska Sieć Edukacji Kulturowej to bezpłatny program edukacyjny, który ma na celu stworzenie szerokiej sieci instytucji, organizacji, szkół, grup nieformalnych, animatorów i animatorek, edukatorów i edukatorek  zajmujących się edukacją kulturową w regionie lubelskim.

W ramach programu zapraszamy Państwa do skorzystania z programu szkoleń i warsztatów Inkubatora Młodzi LUBią Kulturę.

Ważnym elementem będzie realizacja poprzez system mikrograntów ok. 100 małych programów edukacyjnych, tworzonych przez lokalnych animatorów we współpracy z ekspertami. Program grantowy skierowany będzie do absolwentów i absolwentek Inkubatora.

Organizatorem programu jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, partnerem projektu –
Bialskie Centrum Kultury

Oferujemy Państwu:

• Warsztaty

• Mentoring

• Program grantowy

• Wsparcie animatorów i animatorek podczas realizacji projektów

• Targi projektów

• Sieciowanie

Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się szeroko rozumianą edukacją kulturową:

• nauczycieli i nauczycielki,

• pracowników organizacji pozarządowych, instytucji kultury, domów kultury itp.,

• animatorów i animatorki,

• edukatorów i edukatorki.

Szczegółowe informacje zostaną przedstawione na najbliższym spotkaniu: 06. 05. 2016 r. godz. 11.00- 13.00

Miejsce: Bialskie Centrum Kultury

Czas trwania: 2 godziny