foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

ozdoby choinkowe z szyszekSAMORZĄD UCZNIOWSKI

Ogłasza zbiórkę ozdób świątecznych (bombki, łańcuchy i inne świecidełka) do dnia 20 grudnia. Jednocześnie prowadzimy zbiórkę fantów na loterię, która odbędzie się w styczniu. Zbieramy zabawki, artykuły szkolne, drobne gadżety oraz słodycze, zbieramy aż do świąt. Wszystkie rzeczy przynosimy do biblioteki lub do opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Agnieszki Dziewulak. Z góry dziekujemy za wszystkie fanty i zapraszamy do zabawy.

Samorząd Uczniowski

Zapisz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie