foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

honorat„Błogosławiony Honorat Koźmiński – Ku Bogu, Ojczyźnie i ludziom” to temat przewodni konkursu, który skierowany jest do uczniów bialskich szkół. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w eliminacjach szkolnych (23 marca 2017 r.), a później od reprezentowania Ekonomika w etapie bialskim (4 kwietnia 2017 r.)

Kategorie konkursowe są następujące:

  • konkurs wiedzy,
  • film tematyczny (3-5minut),
  • tematyczna praca fotograficzna.

Wszystkie prace powinny być samodzielne i mają nawiązywać do motywu przewodniego konkursu. Należy je oznaczyć godłem i złożyć u swoich nauczycieli religii do 23 marca 2017 r. Podsumowanie wyników planowane jest w Białej Podlaskiej podczas miejskich uroczystości poświęconych Bł. Honoratowi (maj/czerwiec 2017 r.). Na laureatów czekają nagrody niespodzianki. Regulamin konkursu dostępny jest u katechetów.

Rok 2017 został ogłoszony przez Sejm Rzeczypospolitej ROKIEM BŁ. HONORATA KOŹMIŃSKIEGO. Z tej racji zachęcamy uczniów, aby bliżej zapoznali się z życiem i działalnością tego świętego i odkryli jego wkład w służbę Bogu, Ojczyźnie i ludziom.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie