foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

maraton pl 2017

Serdecznie zapraszamy młodzież, nauczycieli i wszystkich zaineresowanych na XVIII edycję Maratonu Pisania Listów Amnesty International.  Akcja odbędzie się w dniach 4-5 grudnia b.r. w godz. 10.00-15.00 w auli  naszej szkoły. Wydarzenie to jest powiązane z Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka i ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat wolności i praw człowieka. Zapraszamy do wspólnego pisania apeli do władz oraz listów solidarności do „więźniów sumienia”, których prawa są obecnie łamane. Im więcej listów napiszemy, tym większa szansa, że uda nam się poprawić los danego bohatera lub bohaterki.

Więcej informacji>>

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie