foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

AntywirusekPrezydent Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego zachęcają i zapraszają mieszkańców miasta do wspólnej rodzinnej zabawy - przygotowania domowego teatrzyku lalkowego.  Zabawa w teatrzyk niech będzie zabawą całej rodziny im więcej osób tym weselszy będzie spektakl. Teatrzyk będzie miał formułę konkursu z nagrodami.

Szczegółowe informacje; regulamin, karta zgłoszenia, zgoda na przetwarzanie danych osobowych  znajdują się na stronie Bialskiego Centrum Kultury www.bck24.pl

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie