foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dyrektorDrodzy Abiturienci,

Zawieszenie zajęć, wydłużenie czasu nauki w formie zdalnej i przesunięcie terminu matur nie zmienia harmonogramu roku szkolnego, a to oznacza, że już dzisiaj oficjalnie kończycie naukę w technikum.

Nie chcę pozbawiać Was przyjemności osobistego odebrania świadectw, nagród, dyplomów i ostatnich spotkań z wychowawcami. Niestety, w związku z aktualną sytuacją, uroczyste zakończenie nauki w szkole dzisiaj jest niemożliwe ze względu na bezpieczeństwo Wasze oraz wychowawców i pozostałych nauczycieli, którzy towarzyszyli Wam przez ostatnie 4 lata w różnych sytuacjach i momentach Waszego życia - również ostatnio, wspierając Was w czasie niepewności, co do najbliższej przyszłości związanej z organizacją egzaminów maturalnych.

Jesteście pierwszym rocznikiem w dziejach polskiej oświaty, którego oceny zostały zatwierdzone w wariancie zdalnym. Były to jednak oceny, na które pracowaliście długo i ciężko. Należą się Wam gratulacje za to, że wszyscy ukończyliście naukę na tym etapie z pozytywnymi wynikami, niektórzy z Was starali się w sposób szczególny, czego potwierdzeniem są wysokie noty końcowe. Wszyscy dostaliście w tej szkole bardzo solidną podstawę do tego, żeby realizować się w wybranych zawodach i rolach społecznych. Niech zdobyta w Ekonomiku wiedza stanie się przepustką do pomyślnej przyszłości i przyniesie powodzenie w kolejnych latach.

Mam nadzieję, że sytuacja, która zastała Was w chwili wkraczania w dorosłe życie, okaże się tylko chwilowym utrudnieniem w dążeniu do wyznaczonych celów oraz udanego startu w tę dorosłość. Życzę wszystkim sukcesów i wytrwałości w realizowaniu marzeń i pragnień. Powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie.

Ireneusz Długołęcki

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1

im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie