foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dyrektor zszOstatni dzień roku szkolnego zawsze wyzwala we wszystkich pozytywne uczucia, ogarnia nas radość, że już za chwilę rozpoczyna się wspaniały czas wakacji. W tym roku symboliczny ostatni dzwonek zwiastujący zakończenie roku szkolnego wybrzmiał w szkole bez Was. Są to szczególne okoliczności, które nałożyły na nas wszystkich nie tylko zmianę formuły nauczania, ale również zmianę formuły zakończenia roku szkolnego. Mimo braku uroczystości, podczas której wspólnie celebrowalibyśmy ten moment, macie możliwość spotkania się z wychowawcami i odebrania świadectw promocyjnych.

Oceny, które uzyskaliście w wyniku Waszej rocznej pracy i które zostały zatwierdzone w tym roku w wariancie zdalnym, są efektem Waszych starań i wytężonej pracy. Gratuluję Wam wyników w nauce, udziału w konkursach, zawodach sportowych, różnych szkolnych projektach oraz angażowania się w pracę na rzecz szkoły, mimo faktu, że część tego roku szkolnego musieliśmy spędzić poza jej murami. Tym, którzy nie osiągnęli satysfakcjonujących wyników, życzę silnej motywacji do pracy, aby wyciągnąć wnioski i wszystkie porażki przekuć w sukces.

Życzę wszystkim spokojnych wakacji, podczas których odpoczniecie od szkolnych obowiązków i nabierzecie siły do pracy w następnym roku szkolnym. Mam nadzieję, że po wakacjach będziemy mogli spotkać się po tak długiej separacji w murach szkoły. Jednocześnie pamiętajcie, że szczęśliwe wakacje to bezpieczne wakacje, dlatego bądźcie przezorni i rozsądni, abyśmy mogli się spotkać w nowym roku szkolnym zdrowi i szczęśliwi.

Z całego serca życzę Wam beztroskich wakacji, niezapomnianych przeżyć, nowych przyjaźni i żebyście do szkoły wrócili pełni uśmiechu oraz energii do pracy w nowym roku szkolnym.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Ireneusz Długołęcki
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz