foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Przed nami kolejny rok szkolny pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki. To również czas realizowania pasji i zainteresowań, zawierania przyjaźni oraz zdobywania umiejętności.

            Z tej okazji życzę wszystkim uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj po raz pierwszy przekroczyli próg Ekonomika, aby szkoła była dla Was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i z otwartością pracować nad zdobywaniem nowej wiedzy. Wierzę, że każdy dzień spędzony w tej szkole, przyniesie nowe doświadczenia i umiejętności, które umożliwią osiąganie kolejnych sukcesów w dorosłym życiu.

            Wszystkim nauczycielom życzę na najbliższe miesiące pracy dydaktyczno-wychowawczej pozytywnej energii, tak bardzo potrzebnej do urzeczywistniania kolejnych ambitnych zamierzeń i realizacji często niełatwych przedsięwzięć. 

            Ponieważ przed nami kolejny rok szkolny, podczas którego będziemy musieli zmierzyć się z zagrożeniem epidemicznym, bardzo proszę, abyście w trosce o zdrowie swoje i innych zachowywali zasady bezpieczeństwa sanitarnego na terenie szkoły. Dlatego konieczne jest zasłanianie ust i nosa podczas przerw międzylekcyjnych. Każdy z nas zasługuje na to, aby móc zdobywać wiedzę w bezpiecznych warunkach.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie