foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

           Dzień Edukacji Narodowej to jedno z wyjątkowych świąt zapisanych w naszym szkolnym kalendarzu. Przypomina ono o szczególnym posłannictwie nauczycieli, których działania pomagają odkrywać i rozwijać zdolności młodych ludzi, ich pasje i zainteresowania. W tym dniu pamiętamy również o pozostałych pracownikach szkoły, którzy starają się zapewnić bezpieczne i godziwe warunki,  aby te cele mogły być realizowane.

                Wszystkim nauczycielom życzymy,  aby podejmowane każdego dnia wyzwania przynosiły zawodowe spełnienie, a przekazywane wartości przyczyniały się do rozwoju młodzieży i były źródłem satysfakcji. W życiu osobistym życzymy dużo miłości  i uśmiechu, a przede wszystkim zdrowia, zadowolenia i optymizmu.

Samorząd Uczniowski

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie