Dzień Edukacji Narodowej to jedno z wyjątkowych świąt zapisanych w naszym szkolnym kalendarzu. Przypomina ono o szczególnym posłannictwie nauczycieli, których działania pomagają odkrywać i rozwijać zdolności młodych ludzi, ich pasje i zainteresowania. W tym dniu pamiętamy również o pozostałych pracownikach szkoły, którzy starają się zapewnić bezpieczne i godziwe warunki,  aby te cele mogły być realizowane.

Wszystkim nauczycielom życzymy,  aby podejmowane każdego dnia wyzwania przynosiły zawodowe spełnienie, a przekazywane wartości przyczyniały się do rozwoju młodzieży i były źródłem satysfakcji. W życiu osobistym życzymy dużo miłości  i uśmiechu, a przede wszystkim zdrowia, zadowolenia i optymizmu.

rdk