foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Konkurs wiedzy o hostorii i kulturze krajów anglosaskichUczeń klasy IV i Tomasz Jeruzalski zajął 1 miejsce, a Bartosz Buszczyński – Żuk z klasy IIpTP   2 miejsce w IX edycji Bialskiego Konkursu Wiedzy o Kulturze i Historii Krajów Anglosaskich. Konkurs organizowany jest co roku przez panią dr Barbarę Struk, wykładowcę w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, a udział w nim biorą najlepsi uczniowie z bialskich szkół.  Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz