foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Drodzy Abiturienci,

Ostatnie miesiące Waszej nauki w ten szkole - w tym i ubiegłym roku szkolnym - były dla Was trudnym czasem, ale już dzisiaj oficjalnie kończycie naukę w technikum.

Nie chcę pozbawiać Was przyjemności osobistego odebrania świadectw, nagród, dyplomów i ostatnich spotkań z wychowawcami. Jednak w związku z aktualną sytuacją, uroczyste zakończenie nauki w szkole dzisiaj musi przybrać trochę inną formę, bardziej skromną, ze względu na bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych.

Jesteście rocznikiem, którego oceny zostały zatwierdzone w wariancie zdalnym. Były to jednak oceny, na które pracowaliście długo i ciężko. Należą się Wam gratulacje za to, że ukończyliście naukę na tym etapie z pozytywnymi wynikami, niektórzy z Was starali się w sposób szczególny, czego potwierdzeniem są wysokie noty końcowe. Wszyscy dostaliście w tej szkole bardzo solidną podstawę do tego, żeby realizować się w wybranych zawodach i rolach społecznych. Niech zdobyta w Ekonomiku wiedza stanie się przepustką do pomyślnej przyszłości i przyniesie powodzenie w kolejnych latach.

Mam nadzieję, że sytuacja, która zastała Was w chwili wkraczania w dorosłe życie, okaże się tylko chwilowym utrudnieniem w dążeniu do wyznaczonych celów oraz udanego startu w tę dorosłość. Życzę wszystkim sukcesów i wytrwałości w realizowaniu marzeń i pragnień. Powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie.

Ireneusz Długołęcki

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1

im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej

DSC 1439

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz