foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Amnesty InternationalDołącz do sieci obrońców praw człowieka, działających na rzecz osób, rodzin, społeczności na całym świecie, których prawa są naruszane.

Proste działania, jak wysłanie maila, podpisanie petycji może wywołać prawdziwą zmianę w czyimś życiu, np. Ramana Pratasiewcza, białoruskiego dziennikarza, który 23 maja został bezprawnie aresztowany przez władze białoruskie wraz z Sofią Sapegą, obywatelką Rosji. Ich lot z Aten do Wilna został przekierowany i zmuszony do lądowania w Mińsku pod fałszywym pretekstem. Po wylądowaniu Raman Pratasiewicz i Sofia Sapega zostali zatrzymani przez białoruskie służby bezpieczeństwa.

Więcej informacji o dziennikarzu oraz link do petycji znajdziecie po adresem:

Informacje o dziennikarzu i link do petycji

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz