Pogromcy Mitów Ekonomicznych

Nasza szkoła będzie uczestniczyć w eksperymentach on-line. Celem zajęć jest wykazanie przydatności analizy ekonomicznej w naukach społecznych i w codziennym życiu. Kurs opiera się na metodach ekonomii eksperymentalnej. Uczestnictwo w eksperymentach on-line pozwala zrozumieć, jak działa ekonomia. Druga część kursu to wykłady, które objaśnią mechanizmy eksperymentu. Hasłem kursu jest maksyma Sokratesa: Poznaj samego siebie.

Czas trwania zajęć to 10 godzin dydaktycznych.

Pierwsze zajęcia odbędą się 16.11.2021r.

Zajęcia w ramach warsztatów będą realizowane w formie hybrydowej: częściowo w postaci spotkań on-line, a częściowo jako samodzielna praca z materiałami na platformie Moodle WNE UW

pt. "Szkolenia".

Warsztat jest bezpłatny a uczestnicy warsztatów uzyskają certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Więcej informacji udziela: p. Mariola Chwedoruk i p. Monika Piszcz

Link do strony i zapisy na stronie: https://www.wne.uw.edu.pl/pl/misja-wne/formularz-1/