dbi 2023

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ustanowiony został z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku. Świętowany jest na całym świecie.
DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2023 przypada na 7 lutego i z tej okazji zapraszamy naszych uczniów do udziału w szkolnym konkursie profilaktycznym na najciekawszą inicjatywę edukacyjną związaną z przeciwdziałaniem cyberprzemocy i promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przez uczestnika do wyboru jednej z form:

• Spotu profilaktycznego
  • Infografiki z elementami animacji
  • Plakatu
  • Quizu online

O tematyce:

• Przeciwdziałania agresji, cyberprzemocy, hejtu
  • Przeciwdziałania uzależnieniom od internetu
  • Promowania zdrowych relacji międzyludzkich

Prace należy nadsyłać do 3 marca 2023r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy konkursu: W.Kuliczanka i I.Kulpa