Counter-strike-logoSerdecznie zapraszamy na turniej w Counter Strike 1.6, który odbędzie się podczas Dnia Otwartego – 13.IV.2013r. Rozgrywki będą na trybie deathmatch free for all. Jest to gra sieciowa z gatunku first-person shooter. Celem turnieju jest rozwijanie rywalizacji indywidualnej w grach komputerowych oraz sprawdzenie swoich umiejętności.

Organizatorem turnieju są uczniowie z klasy 4Ti. Turniej zostanie rozegrany w sali 001.
Osoby chcące wziąć udział w turnieju proszone są o rejestrację tego samego dnia tzn. 13 kwietnia w godzinach 8.30 do 9.00 w sali 001. Warunkiem dopuszczenia do turnieju jest okazanie legitymacji szkolnej w celu potwierdzenia tożsamości gracza.

KOMITET STERUJĄCY:
Sławomir Czubaj – opiekun organizacyjny
Adam Gołębiewski klasa 4 Ti
Rafał Klimaszewski klasa 4 Ti
Łukasz Maliszewski klasa 4 Ti

Rejestracja uczestników, kontakt z organizatorami oraz więcej informacji w dniu turnieju w sali 001.