img 217320 marca w naszej szkole witaliśmy wiosnę, a hasłem przewodnim było: „ STOP WAGAROM”. Z dużym zaangażowaniem imprezę przygotował Samorząd Uczniowski.

Na sali gimnastycznej bawili  się uczniowie z  ok. 20 klas wraz z nauczycielami. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan dyrektor Ireneusz Długołęcki oraz Pani wicedyrektor  Małgorzata Krupska. Młodzież brała udział w zabawach sportowo- ruchowych oraz konkursach gastronomicznych. Poprzez quizy powtórzyliśmy wspólnie wiadomości o sporcie i wychowaniu fizycznym, bezpieczeństwie na drodze oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy, którzy świetnie się bawili.

Bardzo nam przykro, że tego dnia znaczna część młodzieży ubrała się w szare kolory, bo założeniem naszym było, aby właśnie tego dnia szkoła kwitła kolorami wiosny. Mamy jednak nadzieję, że kolejny raz do aktywnej zabawy przystąpi cała społeczność szkolna ubrana w strój „wiosny”.

Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę.

Samorząd Uczniowski dziękuje za pomoc okazaną przez nauczycieli: P. M. Kurzyńskiej, P. A. Choromańskiej, P. B.Czyżewskiej -  Kasjaniuk, P. A. Sęczyk, P. I. Zawadzkiej oraz opiekunowi Samorządu Uczniowskiego P.A. Dziewulak.

Samorząd Uczniowski !