foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

 Maciek ZabielskiOgłoszenie
Cześć! Pewnie wiele osób mnie już zna, a może przynajmniej kojarzy z niektórych moich filmów, jeśli tak to bardzo się cieszę, że dotarły one także do Ciebie.
Jeśli nie to zapraszam Was na mój kanał YT:
https://www.youtube.com/user/zabielxd/videos
lub też na profil FB:
https://web.facebook.com/maciek.zabielski.56/media
aby prześledzić moje starania.
Całkiem niedawno zwracałem sie do Was o wsparcie w głosowaniu internetowym na Redbull Art of Motion 2015 - niestety się nie udało, trudno. Zbliża się kolejne ważne wydarzenie w świecie parkour/freeruning "4 The Love Of Movement" w Holandii. Chciałbym ponownie prosić Was o wsparcie, tym razem w nieco inny, trochę bardziej bezpośredni sposób.


Jutro(12.11.2015) u nas w szkole (ZSZ nr 1) na długiej przerwie przy czytelni odbędzie się krótka prezentacja, a następnie zbiórka pieniędzy wśród uczniów i nauczycieli.

 

Mam w tym poparcie Dyrektora, a w samej organizacji pomagają mi: sor Michał Aleksandrowicz oraz mój wychowawca Sławomir Czubaj, którym już teraz za wszelkie starania BARDZO DZIĘKUJĘ!
Żeby pojechać nie muszę zbierać głosów, potrzebuje TYLKO
pieniędzy, których AŻ tyle nie mam. Myślę, że wiekszość z Was ma jakieś marzenia, do których uparcie dąży, a może niektórym z Was już udało się je spełnić? Jeśli tak to gratuluję! Już wiecie jakie to uczucie. Ja sam też wiem, ale mam kolejne, coraz większe... Oczywiście do których teraz muszę wliczać pieniądze. Czy mógłbym zarobić sam? Pewnie, że tak, ale bez poświęcenia czasu na trening nie miałbym po co tam jechać, niestety "coś za coś". Dlatego w tej kwestii muszę zdać się na innych i liczę właśnie na Waszą pomoc!
UDOSTĘPNIAJCIE TO DALEJ, DZIĘKI!!! 

TEKST: MACIEK ZABIELSKI

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz