619 marca rozegrano XIII Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w wyciskaniu sztangi leżąc. W zawodach wzięło udział 51 zawodniczek i zawodników z powiatu bialskiego, łukowskiego i siedleckiego, startujących w dziewięciu kategoriach wagowych.

O wygranych w poszczególnych kategoriach wagowych decydował największy podniesiony ciężar za co zawodnicy otrzymywali medale i dyplomy. Najlepsi rywalizowali o puchary Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego wg formuły Wilks’a w poszczególnych kategoriach wiekowych, kategorii open i kategorii kobiet. Każdy uczestnik zawodów otrzymał słodki upominek.

Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów, z których czterech  wywalczyło podium !!!!!

Najlepiej spisał się Piotr Puczka w kategorii do 77kg  - I miejsce - medal oraz dyplom; a także w  kategorii do 21 lat - I miejsce za które otrzymał Puchar Wójta Gminy

I miejsce w kategorii do 18 lat oraz puchar Wójta Gminy otrzymał Patryk Puczka - młodszy brat Piotrka .

II miejsce w kategorii do 85 kg zajął Piotr Kirczuk – medal oraz dyplom

III miejsce w kategorii do 85 kg zajął Karol Chmielewski –medal oraz dyplom